بخرید و 79,000 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

دستگاه واکس کفش خانگی

دستگاه واکسرِ کفش برقی چشمي اتوماتيك خانگي

زيبا و كم جا

با صداي كم

با ضمانت 18 ماهه

Give a Name

افزودن به لیست دلخواه

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


واکس کفش خانگی


ما توصیه می کنیم که این دستگاه را برای بیش از مدت زمان 20 دقیقه در هر ساعت، مورد استفاده قرار ندهید. لطفاً دستگاه واکسر را از بسته بندی باز کرده و بر روی کف زمین و در محلی قرار دهید که کودکان نتوانند آن را بدون نظارت استفاده نمایند. به خاطر داشته باشید که این ماشین، با فشاردادن سطح کفِ دستگاه، به راحتی به کار می افتد؛ لذا بچه ای کوچک می تواند اشتباهاً آن را روشن کند.
دوشاخه ی دستگاه را مستقیماً به پریز برق وصل کنید. دوشاخه با یک فیوز 5 آمپر برای محافظت شما و دستگاه، درنظر گرفته شده است. اگر هم فیوز نیاز به تعویض و جابجایی داشت ، لطفاً فیوز 5 آمپر استفاده نمایید.
در صورتی که می خواهید مخزن واکس کفش را که در وسط دستگاه تعبیه شده، به کار ببرید، توصیه ی ما استفاده از واکس های شفاف و بی رنگ است که هم مناسب برای کفش های تیره و هم روشن می باشد. در حدود نیمی از مخزن واکس را پر کنید.
کفش را به قسمت تحتانی مخزن، فشار دهید تا مقادیر اندکی از واکس (محلول پولیش) بر روی کفش ،ریخته شود. سپس سطح کفیِ دستگاه را فشار دهید تا برس ها روشن شوند ( به حرکت درآیند ). کفش را به طرف بالا و پایین و طرفین به برس ها بمالید تا کفش، واکس زده شود .پس از حدود 15 ثانیه برس ها به طور خودکار خاموش خواهند شد

با ضمانت 18 ماهه

زيبا و كم صدا

جاي كمي را مي گيرد

ساخت كشور چين