مجوز کشوری کسب و کار مجازی

مجوز کشوری کسب و کار مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی

نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال

logo-samandehi

New products

  • ماسک بهداشتی 3 بعدی (محافظ دهان و بینی)
  • ماسک بهداشتی پارچه ای (محافظ دهان و بینی) سه لایه
ماسک بهداشتی 3 بعدی (محافظ دهان و بینی)
دارای فیکسر بینی در بسته 25 عددی
Read more
ماسک بهداشتی پارچه ای (محافظ دهان و بینی) سه لایه
 دارای فیکسر بینی در بسته 50 تایی
Read more
جارو برقی صنعتی دو موتوره زباله تر و خشک(کالسکه پلاستیکی)p82WD-E
جاروبرقي 2موتوره موتور آمیتک چین دارای برد اتوماتیک دارای استاندارد...
Read more
جارو برقی صنعتی سه موتوره زباله تر و خشک(کالسکه پلاستیکی)p83WD-E
جاروبرقي 3موتوره موتور آمیتک چین دارای برد اتوماتیک دارای استاندارد...
Read more
پایه ایستاده دستگاه ضدعفونی کننده هونو
جهت قرار دادن دستگاه برروی پایه متحرک
Read more
دستگاه ضدعفونی کننده اتوماتیک دست ( هونو )
دستگاه ضدعفونی کننده اتوماتیک دست با قابلیت تبدیل به صابون ریز اتوماتیک
Read more
صابون ریز اتوماتیک هونو
صابون ریز اتوماتیک با قابلیت تبدیل به دستگاه ضدعفونی کننده دست
Read more
مایع ریز اتوماتیک مدل 100 رنا
دارای 18 ماه ضمانت 10 سال خدمات پس از فروش زیبا و مستحکم
Read more
مایع ریز اتوماتیک مدل 50 رنا
18ماه ضمانت 10سال خدمات پس از فروششکیل و زیبا
Read more

» All new products

صندلی دانشجویی ( دانش آموزی)

صندلی دانشجویی

یکی از انواع صندلی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد صندلی دانشجویی است که مدل های مختلف آن در فروشگاه های معتبر لوازم دانشگاهی عرضه شده است. خریداران عمده صندلی های دانشجویی می توانند با سرزدن به بازار، جدیدترین مدل های این کالا را مشاهده نمایند و متناسب با نیاز خود از ارزان ترین تا گران ترین این کالا را در طرح های جالب و استاند...

صندلی دانشجویی

یکی از انواع صندلی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد صندلی دانشجویی است که مدل های مختلف آن در فروشگاه های معتبر لوازم دانشگاهی عرضه شده است. خریداران عمده صندلی های دانشجویی می توانند با سرزدن به بازار، جدیدترین مدل های این کالا را مشاهده نمایند و متناسب با نیاز خود از ارزان ترین تا گران ترین این کالا را در طرح های جالب و استاندارد خریداری کنند. همچنین می توان از طریق شبکه های اینترنتی اقدام به خرید مدرن ترین این صندلی ها نمود که دارای تنوع در طرح و ابعاد می باشد.

انواع صندلی دانشجویی

در فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی مدل های مختلف صندلی دانشجویی موجود است که برای ساخت این محصولات از مواد درجه یک و مستحکم استفاده شده است. برای ساخت چارچوب کلی انواع صندلی از انواع فلزات مستحکم و استاندارد بهره گرفته شده است که دارای کیفیت عالی می باشد و از انعطاف پذیری لازم نیز برخوردار است. برای روکش صندلی دانشجویی از انواع محصولات استاندارد و مقاوم بهره گرفته می شود که از آن جمله می توان به روکش های پلاستیک اشاره کرد. برخی از صندلی های دانشجویی ارائه شده در بازار از جنس فایبرگلاس می باشند که علاوه بر کیفیت برتر استفاده از آن از بروز کمردرد جلوگیری می کند. در حوزه تهیه انواع صندلی از جمله صندلی های دانشجویی توجه به تامین سلامت فرد از اهمیت بالایی برخوردار است.

تکیه گاه انواع صندلی دانشجویی متناسب با اصول استاندارد ساخته می شود که از آسیب دیدن کمر و پا جلوگیری می کند. نشیمنگاه انواع صندلی های دانشجویی به گونه ای ساخته شده است که فرد در آن احساس راحتی نماید و از تعرق جلوگیری می کند. با توجه به رنگبندی های مختلف صندلی های دانشجویی موجود در بازار هر فرد می تواند متناسب با سلیقه و نیاز خود بهترین این محصولات را تهیه نماید. در زیر پایه اکثر صندلی های دانشجویی از پاشنه های پلاستیکی استاندارد و نرم استفاده می شود که مانع لغزش صندلی و ایجاد صدا مخصوصا بر روی سطوحی مانند سنگ و موزاییک می گردد. انواع صندلی دانشجویی به صورت تک نفره ساخته می شود که علاوه بر استفاده در مکان های آموزشی، می توان از آن در منازل و برای میز مطالعه نیز بهره گرفت.

قیمت صندلی دانشجویی - صندلی دانشجویی - صندلی دانشجویی تاشو - خرید صندلی دانشجویی - صندلی دانشجویی ارزان - قیمت تک صندلی مدرسه - قیمت صندلی دسته دار دانشجویی - خرید صندلی دسته دار - قیمت صندلی دسته دار آموزش - قیمت صندلی دانش آموزی - قیمت صندلی
بیشتر

صندلی دانشجویی ( دانش آموزی) 21 محصول وجود دارد

در صفحه