نحوه تمیز کردن وایت برد

تاریخ انتشار: 98-04-19 13:04:41 چهارشنبه
نمایش: 94
(0 رای)

وایت برد یک عنصر اصلی در بسیاری از مکان های کاری است، اما استفاده مکرر از آنها باعث ایجاد خطوط و رنگ هایی در صفحه می شوند. اما تمیز کردن آن بسیار آسان است و معمولا برای تمیز کردن به وسایل ساده ای مانند صابون و یا الکل و یک پارچه تمیز نیاز است. تا زمانی که تخته سفید خود را به طور مرتب تمیز کنید، سال­ها می توانید از وایت برد که ابزاری مفید برای یادداشت ها، سخنرانی ها و ارتباطات است، استفاده می کنید.

1- روی نوشته با یک ماژیک وایت برد بکشید. پاک کردن خودکار و ماژیک های دائمی روی وایت برد بسیار کار مشکلی است. حتی پاک کردن ماژیک وایت برد که برای مدت طولانی روی وایت برد باقی مانده باشد، سخت است و صفحه را لکه دار می کند. برای پاک کردن چنین لکه ها، با نوشتن کامل روی لکه ها با ماژیک وایت برد شروع کنید.

2- اجازه دهید ماژیک خشک شود، این کار چند ثانیه طول می کشد. سپس علامت ها را با یک پارچه یا تخته پاک کن پاک کنید. ایده این است که جوهر ماژیک وایت برد کمک خواهد کرد که لکه ها را از روی تخته جدا و بلند کند، به طوری که هنگام پاک کردن جوهر ماژیک دائمی، نشانه های دائمی نیز تمیز خواهند شد.

3- در صورت لزوم باید تکرار کنید. برای لکه های زیاد و نوشته های ماژیک های دائمی، روند را تکرار کنید. علامت ها را دوباره با ماژیک وایت برد خیس كنید، به آن اجازه دهید خشک شود، و سپس با استفاده از پارچه یا پاک كننده، سطح وایت برد را پاک کنید.

4- پاک کردن کامل وایت برد

 پس از حذف لکه های دائمی یا علائم دائمی، تخته را پاک کنید تا علامت های باقیمانده را حذف کنید. پارچه را با تمیزکننده خیس کنید و پارچه را بر روی سطح تخته بصورت کامل بکشید و اجازه دهید تخته خشک شود.

برخی از رایج ترین پاک کننده های تخته سفید عبارتند از:

- ایزوپروپیل

- ضدعفونی کننده دست

- استون

- آب مخلوط شده با چند قطره صابون

- شیشه پاک کن

- دستمال مرطوب نوزاد

- محلول های تمیزکننده وایت برد

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*