نکاتی برای بزرگ نمایی سرویس بهداشتی کوچک

تاریخ انتشار: 98-04-20 17:04:05 پنج شنبه
نمایش: 216
(0 رای)

سرویس بهداشتی و توالت در جوامع دور جزو قسمت های ضعیف و محقر ساختمان بودند ااما طراحان به این امر توجه کرده و با ایده ها و طرح های نو باعث شدند تا توجه ها به سمت سرویس های بهداشتی و توالت جلب شود. اهمیت طراحی دکوراسیون سرویس های بهداشتی کمتر از دیگر فضاهای خانه نیست و با استفاده از ابزار مناسب می توان آن را مدرنیته کرد. امروزه اکثر خانه ها با متراژ پایین ساخته می شوند در نتیه از سرویس بهداشتی کوچکی نیز برخوردارند. بهترین راه حل برای بزرگ نمایی و زیبا تر کردن سرویس بهداشتی استفاده از مصالح و عناصر مناسب به همراه تنوع است. با استفاده از روش های نوین می توان سرویس های بهداشتی را به محیطی زیبا و تمیز با فضایی بزرگ تبدیل کرد.

یکی از روش های بزرگ تر جلوه دادن سرویس بهداشتی استفاده از آیینه بزرگ است. سعی کنید آینه ی بالای روشویی را تا حد ممکن بزرگ انتخاب بکنید زیرا انعکاس نور و تصویر در آینه باعث می شود فضا بزرگتر و دلبازتر به چشم آید.

توالت های فرنگی و سینک های روشویی اغلب بزرگند و فضای زیادی را اشغال می کنند، بنابراین می توان از وسایلی که نیاز به فضای کمتر دارند استفاده کرد.

برای زیباسازی و بزرگتر جلوه دادن سرویس بهداشتی باید از کاشی و سرامیک با رنگ و اندازه ی مناسب درکنار روشویی و توالت فرنگی استفاده نمود. اصولا استفاده نکردن از کاشی های رنگ تیره  باعث بزرگتر جلوه داده شدن فضا می شود. اگر کاشی هایی که برای دیوار انتخاب شده است دارای خطوط افقی باشند گام پر تاثیری در جهت بزرگنمایی این مکان برداشته شده می باشد.

نورپردازی در فضاهای کوچک تاثیر بسیار زیادی در برگ جلوه دادن آن فضا دارد. با استفاده از نورپردازی هم فضا برگتر به نظر می رسد هم زیبا تر.

در طراحی سرویس بهداشتی تمام  تلاش خود را کنید روشویی هایی را انتخاب کنید که طبقه و قفسه داشته باشند چون در فضاهای کوچک با استفاده از  قفسه می توان کوچک بودن فضا را کنترل کرد.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*