مزایا و برتری های استفاده از اسکرابر نسبت به نظافت سنتی

تاریخ انتشار: 98-05-03 20:05:12 پنج شنبه
نمایش: 110
(0 رای)

افزایش حداقل 10 برابری سرعت شستشو نسبت به روش سنتی

یک انسان در بهترین حالت خود می تواند 100 الی 150 متر مربع را در هر ساعت شستشو و خشک کند، اما اسکرابر این قدرت را دارد که حداق 1500 متر مربع را شسته و خشک کند.

افزایش کیفیت شستشو

در شستشوی قدیمی با تی نخ باعث می شود که آلودگی ها و جرم هایی که به نخ طی چسبیده اند از یک مکان به مکان دیگر جابجا شوند و این امر موجب می شود که سطح زمین در سایر نقاط نیز تیره شود و این بدین معناست که آلودگی از روی زمین برداشنه نمی شود بلکه از مکانی به مکان دیگر جابجا می شود. می توان گفت که بدلیل جابجایی آلودگی از قسمتی به قسمت دیگر، این آلودگی ها در جاهایی مانند درز و شکاف جمع می شوند و به مرور به روی زمین کشیده شده و باعث تیره شدن کاشی ها، سرامیک ها و دیگر نقاط می شوند. در حالی است که اسکرابر عملکرد متفاوتی دارد. اسکرابر با استفاده از آب و برس در جلوی دستگاه کلیه آلودگی ها را پاک و از بین شکاف ها و درزها خارج می کند و با مکشی که پشت دستگاه وجود دارد این آلودگی ها را به منبع خود منتقل می کند. در پشت دستگاه تیغه طی و موتور وکیوم وجود دارد. آب کثیفی که از شستشوی برس و آب ایجاد شده، توسط طی جمع شده و دستگاه وکیوم آب کثیف و آلوده را مکش می نماید. جمع کردن آب توسط طی و وکیوم باعث می شود تا سطح زمین از آب خالی شده و تنها لایه بسیار کمی از آب باقی بماند که این آب باقی مانده در مدت زمان بسیار کوتاهی تبخیر شده و سطح بسیار سریع خشک می شود.

سلامت و آسودگی هر چه بیشتر اپراتور دستگاه

اپراتوری که با دستگاه اسکرابر کار می کند اطمینان دارد که این دستگاه با فیزیک بدنی ایشان ساخته شده، همچنین بدلیل اتوماتیک بودن کلیه عملیات، هیچ فشاری به شخص وارد نمی شود.

بیشتر بودن سطح بهداشت و نظافت:

بدلیل اینکه در روش سنتی تمام آلودگی و جرم از سطح زمین برداشته نمی شود، خود آلوگی های باقی مانده منبعی از پایین بودن بهداشت در محیط هستند، همچنین آلودگی موجود در طی نخ نیز جابجا می شود و محیط های دیگر را نیز آلوده می کند.

پایین تر بودن هزینه های استفاده از اسکرابر نسبت به روش نظافت سنتی

یک اسکرابر اعم از میزان تمیز کنندگی، به اندازه 10 نفر نیروی انسانی می تواند سطح زمین را شستشو و خشک کند، با احتساب حقوق، بیمه و عیدی که باید به کارکنان داد، خرید و استفاده از یک اسکرابر بصرفه و اقتصادی است. هزینه یک دستگاه اسکرابر برابر با حقوق یک نفر کارمند است، با این حساب که تمیز کنندگی این دستگاه بسیار بالاتر از یک انسان است، اگر شما 10 نفر نیروی کار برای نظافت سطح زمین داشته باشید، هر سال به این افراد باید حقوق دهید، این در حالیست که یک دستگاه اسکرابر با یک اپراتور می تواند کار این 10 نفر را انجام دهد و عمر یک دستگاه اسکرابر حداقل هفت سال است.

کاهش مصرف انرژی

در روش سنتی از آب زیادی برای شستشوی طی نخی استفاده می شود. ولی در اسکرابر به طبع استفاده از مواد شوینده مصرف آب نیز بسیار کاهش پیدا می کند.

 

در این مقاله سعی شد اطلاعات مفیدی در مورد مزایای استفاده از اسکرابر به شما داده شود. شما دوستان می توانید اسکرابر مورد نظر خود بستگی به مکانی که هستید از فروشگاه اینترنتی تمیز گستر اندیشان خرید کنید. همچنین نکته نظرات خود در مورد انتخاب و ویژگی های دیگر اسکرابر را در همین مطلب برای ما ارسال کنید.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*