استفاده از اسکرابر برای شستشوی سریع

تاریخ انتشار: 98-07-02 17:07:47 سه شنبه
نمایش: 94
(1 رای)

 در تمامی کارخانجات و صنایع بزرگ یک یا چندین انبار برای نگهداری مواد اولیه و محصولات نهایی وجود دارد. همچنین بدلیل بزرگی و وجود در و پنجره های بزرگ، میزان گرد و غبار در داخل سالن ها بسیار زیاد است. همچنین عملیات تولید نیز باعث ایجاد آلودگی در سطح کارخانه می شود که نظافت و تمیز کزدن کارخاننجات اکری ضروری است. عدم کنترل آلودگی ها، باعث آلوده شدن مواد اولیه و محصول نهایی و کاهش کیفیت و سلامت محصولات می شود. در گذشته ای نه چندان دور نظافت از طریق تی و سطل بوده، اما طی و سطل یک روش بسیار زمانبر است و همچنین میزان پاک کنندگی آلودگی در این روش بسیار پایین است. استفاده از یک تی برای تمیز کردن کف، خودش باعث پخش کردن آلودگی ها و پر کردن شکاف هاست. ولی اکروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های متعددی برای تمیز کردن سطح بوجود آمده است که یکی از این دستگاه های پیشرفته اسکرابر نام دارد.

 

آشنایی با اسکرابر صنعتی

از دستگاه اسکرابر برای محیط های صنعتی و بخصوص انبارها، فروشگاه های بزرگ و ... استفاده می کنند. استفاده از اسکرابر برای محیط های کوچک بصرفه نیست ولی برای محیط های بزرک بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. اسکرابر قابلیت شستشو و خشک کردن زمین بصورت همزمان را دارد. اسکرابر دارای بخش های اصلی برس، تی لاستیکی، دو مخزن جدا برای آب تمیز و آب کثیف و موتور مکنده می باشد. آب بهمراه جرمگیر یا مایع تمیز کننده بر روی سطح پمپاژ می شود. سپس برس عملیات تمیز کردن سطح را انجام می دهد و آب کثیف از طریق تی پلاستیک پشت دستگاه در یک نقطه متمرکز شده و بوسیله مکنده، آب کثیف به مخزن منتقل می شود.

شما دوستان و همراهان گرامی تمیزگستراندیشان می توانید اسکرابر مورد نظر خود را بصورت تلفنی و اینترنتی خرید نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 66023323 تماس حاصل فرمائید.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*