جاروبرقی صنعتی و لوازم کاربردی همراه جاروبرقی

تاریخ انتشار: 98-09-07 23:09:54 پنج شنبه
نمایش: 60
(1 رای)

جاروبرقی صنعتی دستگاهی است که برای جمع آوری غبار، آلودگی، جرم، مایعات، جامدات استفاده می شود و می توان هم در خانه و هم مقاصد تجاری از آن استفاده کرد. در مقاصد تجاری، از جاروبرقی صنعتی صرفا برای جمع آوری غبار و آلودگی ها استفاده نمی شود، ولی به دلیل محیط استفاده، باید دارای جنس و بدنه و قدرت مناسبی باشد. جاروبرقی صنعتی ها معمولا بر اساس محیط استفاده (نوع آلودگی) و قدرت موتور تقسیم بندی می شوند. جاروبرقی های صنعتی معمولا دارای لوازم جانبی متعددی هستند که از این لوازم جانبی برای عملکرد بهتر و سرعت عمل بیشتر استفاده می شود.

انواع شیلنگ ها و خرطومی های جاروبرقی صنعتی که دارای جنس و انعطاف متفاوت هستند  که میتوان از آنهاعملکرد های گوناگونی را مشاهده کرد. این نوع تجیزات خرطومی ضد سایش بسیار انعطاف پذیرمی باشند که با توجه به نوع مواد، به منظور عملکردی بهتر با طول عمری بالاتر مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از تجهیزات جارو برقی صنعتی نازل مخروطی جارو برقی است که با توجه به نوع طراحی و جنس آن،  ابزاری کارآمد در نظافت و جمع آوری مواد از گوشه و کناره ها می باشد. جنس این نازل از لاستیک بوده و قابلت انعطاف پذیری بالایی دارد که در برخورد به اشیاء ای به آنها صدمه وارد نمی کند.

- برس مستطیلی ابزار کارآمد دیگری است که به منظور نظافت و گردگیری قفسه ها و سطوح صاف بکار گرفته  می شود. همچنین مدل گرد این نوع برس نیز طراحی شده است که در  ظافت دستگاه ها و ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرد

- نازل سر تخت یکی دیگر از ابزار پر کارد در جاروبرقی صنعتی است که با توجه به نوک تخت و پهن خود، توانایی جمع آوری مواد سخت از سطوح را دارا می باشد.

- ازدیگر نازل های پر کاربرد در امر نظافت نازل لوله پاک کن است. این نازل شکل منحصر به فردی داراست که  مناسب نظافت و غبار گیری سطوح لوله در موتورخانه ها و تاسیسات می باشد.

- نازل کوچک به منظور کندن مواد نرم چسبیده به سطح زمین طراحی گردیده است تا به کمک آن تمامی مواد را به طور کامل از سطوح پاک نمود.

 

 

-جهت کارکرد بهتر و سریعتر جارو برقی در مراکز بزرگ ابزاری طراحی گردیده که به طور ثابت به بدنه دستگاه متصل می شود و به جمع آوری و مکش مواد از سطوح هموار می پردازد.

 -جمع آوری مایعات از گوشه کناره هاو حفره های موجود در محیط به عهده ی ابزاری به نام نازل انحنا دار می باشد که بر روی دستگاه متصل شده و با سرعت و قدرت مناسب به انجام این کار می پردازد.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*