صندلی تابوره چیست و در کجا مورد استفاده قرار میگیرد؟

تاریخ انتشار: 98-09-08 21:09:37 جمعه
نمایش: 101
(1 رای)

صندلی تابوره نوعی از صندلی های چرخ دار بدون تکیه  و پشتی دار است که در آزمایشگاه ها و آرایشگاه ها به دلیل دارا بودن ویژگی های منحصر به فردی چون تنظیم ارتفاع صندلی به هنگام نیاز مورد استفاده قرار می گیرد.

صندلی های تابوره دارای 2 نوع مختلف، از جهت استفاده هستند:

1-صندلی تابوره آزمایشگاهی

2-صندلی تابوره آرایشگاهی

این صندلی ها دارای بالشتک اضافی هستند که متصل به پایه صندلی شده و آسایش و راحتی را برای استفاده کنندگان به ارمغان می آورد.  صندلی های تابوره قابلیت تنظیم ارتفاع نیز دارند که سبب راحتی فرد هنگام نشستن و یا کار کردن میگردد. محبوبیت این نوع صندلی ها با استفاده معماران ، آرشیتکت ها و طراحان داخلی که مجبور به نشستن طولانی مدت  و ثابت جهت طراحی و انجام کارهایی از این قبیل بودند به دست آمد. ممکن است این صندلی ها به موجب آن که دارای کمری کمی هستند موجب ناراحتی افراد گردد که به همین منظور برخی از آنها دارای پشتیبانی کمری جهت راحتی فرد از ناحیه کمر و پشت هستند.

یکی از تجهیزات مهم موجود در آرایشگاه ها صندلی تابوره مخصوص آرایشگاه است. این نوع صندلی محصولی کاربردی و مکمل آینه آرایشگاه است که با خریداری این محصول میتوانید راحتی و آسایش را به هنگام نشستن به مشتریان خود هدیه دهید. این محصول به دلیل طراحی منحصر به فردی که داراست که علاوه بر راحتی و آسایش مشتریان، تسلط کامل آرایشگر بر روی مشتری را نیز در بر دارد و به همین سبب محصول قابل توجهی برای خرید آنها است.

 

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*