کف شوی وسیله ای مناسب برای شستن سطوح بزرگ

تاریخ انتشار: 98-09-15 00:09:58 جمعه
نمایش: 125
(2 رای)

نظافت اماکن بزرگ نیازمند استفاده از وسایل و تجهیزات خاصی است. مسجد یکی از این اماکن بزرگ است که به دلیل دارا بودن محیطی بزرگ  نیاز به شستشوی کف و سطوح به صورت هفتگی توسط خادمان دارد. استفاده از ابزار مناسب کمک شایانی به تمیزی بیشتر و راحتی آنها در انجام این کار خواهد کرد. حال این سوال پیش می آید که چرا باید از کف شوی استفاده شود؟

به طور معمول ما در شستشوی سطوح و کف ، نیاز داریم تا آنها را به راحتی از آلودگی ها و غبار تمیز نماییم، به این منظور استفاده از تجهیزات طراحی شده ی موجود در این زمینه کمک بسیار  زیادی خواهد کرد.

 

-مزایای استفاده از کف شوی ها برای نظافت و شستشو

1-کاهش خستگی و زمان انجام  نظافت و شستشو.

2-جذب راحت غبار و آلودگی ها به سبب استفاده از الیاف میکرو فیبری.

3-کف شوی ها انواع مختلفی دارند که کف شوی چرخشی یکی از آن ها است که به دلیل دارا بودن چرخش و تنظیم 360 درجه  باعث راحتی کار نظافت کاران می شود.

4-برخی از کف شوی ها نیاز مداومی به تعویض آب دارند ولی کف شوی صنعتی به دلیل داشتن مخزن های جداگانه ی آب تمیز و آلوده این مشکل را برطرف کرده است.

5-نظافت کاران علاوه بر شستشو وظیفه خشک کردن سطوح را نیز بر عهده دارند که این کار علاوه بر زمان بر بودن خستگی زیادی نیز برای آن ها به همراه دارد ولی کف شوی صنعتی  به سبب برخورداری از دستگاه پاشنده و مکنده آب،این امکان را به وجود آورده که کف و سطح به طور هم زمان شسته و خشک شود.

6-درد ناشی از خستگی پا برای نظافت کاران بسیار طاقت فرساست،کف شوی های سرنشین دار با جابجایی نظافت کننده توانسته است این مشکل را تا حد زیادی حل کرده و مدت زمان فعالیت او را کاهش دهد.

 

-شرایط نگه داری و مراقب تکف شوی

1-عدم وجود پدال در کف شوی به دلیل خرابی آن طول استفاده مداوم

2-بالا و سنگین بودن کار با کف شوی صنعتی نیازمند تهیه قطعات مجدد است بنابراین داشتن گارانتی  و ضمانت نامه از اهمیت بالایی برخوردار است.

3- نظافت و شستشوی مداوم قطعات باعث بالارفتن طول عمر کف شوی میشود.

 

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*