‌دستگاه پولیشر

تاریخ انتشار: 17-01-0-1173 00:01:00 دوشنبه
نمایش: 140
(0 رای)

سطوح کف به ویژه برای فرد پیاده به سبب افق دید و سرعت حرکت، بیش از جداره ها به چشم می آیند و نقش مهمی را در درک فضایی استفاده کنندگان از محیط دارند‌، در نتیجه میتوان گفت از مهمترین قسمت های طراحی داخلی محیط های تجاری‌،‌اداری و مسکونی کف سازی آن می باشد‌.‌از انواع آن میتوان به سنگ ها،‌سرامیک ها‌،پارکت ها‌ و... اشاره کرد.‌نکته حائز اهمیت در رابطه با کف سازی و کفپوش ها‌‌‌،‌تمییز و براق بودن همیشگی آن ها می باشد.یکی از ابزارهای مورد استفاده برای این منظور پولیشر(کف شوی) است.‌

 

پولیشر دستگاهی دارای یک برس دوار‌،دسته کنترلی و مخزن آب تمییز بوده که قابل استفاده در انواع محیط ها با مساحت های کوچک‌،‌متوسط و بزرگ به منظور شست و شوی عمیق و جلا بخشیدن به سطوح می باشد.

عملکرد دستگاه بسیار ساده بوده و دارای یک دسته هدایتی با قابلیت تنظیم زاویه‌،‌دسته کنترلی برای قطع و وصل کردن پاشش آب و دسته دیگر به جهت توقف حرکت دستگاه می باشد‌.در این دستگاه هیچ سیستم انتقال نیرویی مانند گیربکس و تسمه به کار نرفته است‌،‌‌درنتیجه هزینه ی تعمیر و نگهداری آن به میزان قابل توجهی کاهش می یابد‌‌‌. همچنین در قسمت عقب این دستگاه دو چرخ تعبیه شده که هدایت و کنترل دستگاه را آسان مینماید و با توجه به استیل بودن جنس بدنه مقاومت و طول عمر آن بیشتر است‌.‌ بر روی این دستگاه امکان نصب انواع برس زبر‌،استاندارد و نرم می باشد که کاربران می توانند متناسب با جنس سطح مورد نظر برس مناسب را انتخاب نمایند.

 

از جمله مزایای استفاده از این دستگاه:

  •        نظافت سریعتر‌،راحت تر و مقاومت بالاتر سطوح پولیش شده
  •        ‌صرفه جویی در هزینه ها
  •        براق کردن سنگ و سرامیک
  •        سهولت کاربرد و بازده بالاتر
  •        حفظ آرامش محیط با توجه به سطح صدای پایین

موارد مذکور تنها تعداد محدودی از دلایل بی شمار استفاده از پولیشر در محیط های صنعتی و تجاری می باشد که مشخص می نماید خرید این دستگاه از لحاظ اقتصادی کاملا توجیه پذیر بوده و مزایای متعددی را خواهد داشت.‌‌ شما می توانید دستگاه پولیشر مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی تمییز گستر اندیشان خریداری نمایید.

 

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*