آشنایی با ویژگی های اسکرابرها

تاریخ انتشار: 17-01-0-1173 00:01:00 دوشنبه
نمایش: 132
(0 رای)

دستگاه اسکرابر، دستگاهی به منظور  تمیز کردن سطوح مختلف می باشد. اسکرابر می‌تواند به عنوان یک ابزار ساده مانند زمین شوی زمین و یا برس کف و سطوح باشد. اسکرابر یا به صورت دستی از پشت و یا به صورت سوار شده به ماشین و خودرویی هدایت می شود و برای تمیز کردن مناطق بزرگتر با تزریق آب همراه محلول های تمیز کننده، عملیات برس زنی و مکش آلودگی ها استفاده می شود.امروزه با پیشرفت در زمینه رباتیک، ربات های شستشوی کف و اسکرابرهای مستقل و اتوماتیک نیز موجود هستند.

اسکرابرهای اتوماتیک کف، که به عنوان اسکرابر خودکار نیز شناخته می شوند، نوعی از دستگاه تمیز کردن کف می باشد که برای تمیز کردن کف و سطوح از زباله های سبک، گرد و غبار، روغن، گریس و ... استفاده می شود. این ماشین ها یا دارای یک سر شستشوی چرخشی (دیسکی) یا استوانه ای و یک سیستم خودکار برای توزیع محلول نظافتی و سپس جاروبرقی و مکش آن هستند. بنابراین، در یک گذر از کف، کاربر می تواند عملیات تمیز کردن سطح را انجام دهد،  بطوریکه پس از برس زدن زمین،  با بهره گیری از تی تعبیه شده در قسمت پشتی اسکرابر و بخش مکنده دستگاه کلیه آلودگی ها را به مخزن آب کثیف منتقل کند. اسکرابرها برای جدا نگه داشتن آب تمیز از آب کثیف، دارای مخازن جداگانه محلول شوینده  و محلول جمع آوری شده از سطح زمین هستند.

اسکرابرهای کف یک جایگزین بهداشتی برای روش های تمیز کردن سنتی مانند استفاده از تی و سطل هستند. برخی از اسکرابرها حتی قادر به تمیز کردن کف بدون استفاده از سیستم آب و مواد شیمیایی هستند.

یکی از نقاط ضعف این دستگاه ها این است که، بیشتراسکرابرها توانایی دسترسی و تمیز کردن لبه ها و گوشه ها را دارا نمی باشند. بنابراین، برای تمیز کردن مناطقی که اسکرابر نمی تواند به آن دسترسی پیدا کند، نیاز به استفاده از ابزارهای دستی می باشد.

اسکرابرهای مدرن دارای گزینه پیش پاشی شده ای هستند که نیاز به جارو کردن کف قبل از شستشو را برطرف می کند.در گذشته این موضوع اهمیت داشت که کف را قبل از شستشو جارو بزنند تا از نبود هرگونه زباله و گرد و غبار که می تواند شلنگ مکش را مسدود کرده یا در موتور خلل ایجاد کند، جلوگیری شود و این باعث کاهش کارایی می شد.

در اینجا می خواهیم شما را با دستگاه اسكرابر (شستشو مكنده) مدل E75BTکه توسط شرکت تولیدی، بهداشتی و خدماتی تمیز گستر اندیشان معرفی شده بیشتر آشنا کنیم.

1-    دستگاه دوكاره ، شستشو و مكنده

2-    سيستم جلو برنده خودكار دستگاه بدون موتور جلو برنده

3-    سيستم تاشوي سيني برس كه امكانات زير را فراهم مي نمايد:

           تعويض راحت برس زير دستگاه

           نگهداري مناسب برس در مواقعي كه از دستگاه استفاده نمي شود

           حمل راحت دستگاه

4-    حداقل استفاده از سيستم هاي الكترونيكي جهت كاهش هزينه هاي سرويس و نگهداري

5-    جدا شدن آسان و راحت مخزن ها جهت نظافت دوره اي داخل آنها

6-    تي ضد سايش پلي اورتان

7-    قدرت مانور بالا و افزايش كارايي نيروي انساني در امر شستشو و نظافت

8-    قدرت موتور مكش 1000 وات

9-    قدرت موتور برس 750 وات

در این مقاله سعی شد شما را با نحوه کار و ویژگی ها و قابلیت های یک نمونه از اسکرابرها آشنا کنیم. امیدواریم نکات مناسبی را جهت انتخاب و خرید دستگاه اسکرابر در اختیار شما قرار داده باشیم. هم چنین شما می توانید با برقراری تماس با شماره تلفن 02166023323 و یا مراجعه به وبسایت https://tga-arsh.ir/  با جزئیات بیشتری در مورد اسکرابر مدل E75BT آشنا شوید.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*