روش کار و استفاده مناسب از دستگاه پولیشر

تاریخ انتشار: 17-01-0-1173 00:01:00 دوشنبه
نمایش: 126
(0 رای)

پولیشر یا کف شوی ها یک وسیله تمیز کننده برقی به صورت قائم و شبیه به جاروبرقی در اندازه و شکل های مختلف هستند.این دستگاه برای تمیز کردن و درخشش کفپوش های غیر فرش استفاده می شود. پولیشرها با سرعت بالا به طور معمول در بیمارستان ها، مدارس و ادارات مورد استفاده قرار می گیرند زیرا می توانند بطور سریع و مؤثر کف را تمیز و صیقل دهند.کار با پولیشرها به خصوص پولیشرها با سرعت زیاد، کمی دشوار است و برای استفاده مناسب از پولیشرها می توان طبق مراحل زیر عمل کرد.

      اسباب و اثاثیه و لوازم دیگر را حدالامکان از روی سطوح بردارید.

صندلی ها را روی میزها قرار دهید و آنها را به گوشه های اتاق منتقل کنید. در صورت امکان، همه چیز را از اتاق به داخل راهرو یا اتاق دیگری منتقل کنید. پولیشرها می توانند لکه ها مختلف را پاک کرده و مقداری خاک را از بین ببرند، اما قطعات بزرگ مانند زباله ها را باید قبل از پولیش کاری و کف شویی از روی سطوح  برداشت.

      برس تمیزکننده یا پد جلا دهنده خود را برای تمیز بودن بررسی کنید.

پد یا برسی که به نظر می رسد استفاده شده یا خیس شده را جایگزین کنید.استفاده از یک پد یا برس کثیف مخصوصاً در سرعت های بالا می تواند کف را خراش دهد. قبل از شروع به کار، نواقص و عیوب موجود در پد و برس را از قبیل کنده شدن قسمتهای پارچه ای پد یا ناهموار بودن آن بررسی کنید.

      برای شروع به یک گوشه  اتاق بروید.

دورترین گوشه را از ورودی اتاق برای شروع کار انتخاب کنید تا در هنگام کار از قرار گرفتن کف پا روی سطوح تازه تمیز شده جلوگیری کنید. قدم زدن روی یک کف که تازه پولیش کاری شده است ممکن است سطح آن را خراب کند و خراش های کوچک روی آن ایجاد شود. مطمئن شوید که یک پریز برق در نزدیکی وجود داشته باشد و سیم دستگاه پولیشر به اندازه کافی طولانی باشد که بتواند کل اتاق را بپیماید. اگر اینگونه نباشد، مسیر پولیشر خود را در اطراف محل خروجی های دیگر برنامه ریزی کنید تا از پیاده روی بر روی قسمت های پولیش شده از کف جلوگیری کنید.

     محلول شوینده یا کرم پولیش را روی پد یا مستقیماً روی زمین بمالید.

      دستگاه پالیشر را روشن کنید.

دکمه "روشن" را پیدا کنید. این دکمه معمولاً با سایر دکمه های کنترل روی بازوی دستگاه قرار می گیرد. اگر نمی توانید دکمه "روشن" را پیدا کنید، به کتابچه راهنمای دستگاه مراجعه کنید. بسته به  نوع کف و نوع آلودگی و کثیفی سطح تنظیمات مناسب را انتخاب کنید. برخی از پولیشرها دارای چندین تنظیمات مختلف هستند که به شما امکان می دهد تنظیمات دلخواه خود را انتخاب کنید.

     به آرامی در یک الگو بصورت عقب و جلو در اتاق ادامه دهید.

با شروع از سمت راست، در تمام اتاق حرکت کنید. به آهستگی و با دقت این کار را انجام دهید. جهت خود را تغییر دهید و از چپ به راست کار خود را ادامه دهید تا کیفیت پولیش کاری خود را تضمین کنید. با ادامه کار پولیشر، هربار در حدود 3/1 از سطوح قبلی پولیش کاری شده را با هم همپوشانی کنید. این کار به شما این اطمینان را می دهد که حتی یک نقطه را هم از دست ندهید.

      پد و برس را 1 تا 2 بار در طی فرآیند پولیش کاری بررسی کنید.

پدها و برس ها را از نظر پارگی، وجود تکه های بزرگ آشغال و هم چنین از نظر کثیفی و سیاه شدن بررسی کنید. در صورت نیاز پدهای کهنه را با نمونه های نو جایگزین کنید.

با آشنایی با نحوه استفاده از دستگاه پولیشر شما می توانید با مراجعه به لینک زیر یا تماس با شماره تلفن 0216023323 نسبت به آشنایی با ویژگی ها و قیمت و هم چنین خرید آنلاین دستگاه پولیشر از فروشگاه اینترنتی شرکت تمیز گستر اندیشان اقدام فرمایید.

https://tga-arsh.ir/16-%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B4%D8%B1-%DA%A9%D9%81-%D8%B4%D9%88%DB%8C

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*