مجوز کشوری کسب و کار مجازی

مجوز کشوری کسب و کار مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال

نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال

برترین محصولات

شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما

ارتباط با مدیر فروشگاه

  شماره تلفن پشتیبانی
  09391300474  درگاه های پرداخت آنلاین


آخرین خبرها
تاریخ انتشار: 96-12-10 17:12:56 پنج شنبه
(213)

دستگاه واکس چگونه باید باشد؟

دستگاه واکس کفش

تمیز بودن کفش ها در دنیای امروز اهمیت زیادی دارد به خصوص اگر قرار است به یه جلسه کاری، اداری و رسمی مراجعه کنید. امروزه در مقابل درب ورود اغلب ادارات و مراکز یک دستگاه واکس کفش موجود است. معمولا این دستگاه ها دارای چند برس واکس چرخشی به رنگ مختلف و همچنین برسی جهت پلیش دادن کفش پس از واکس زدن و همچنین برس خاصی برای زدودن خاک از روی کفش می باشند.

معمولا دستگاه واکس کفش دارای خصوصیات زیر می باشند:

 • دکمه روشن / خاموش

 • بطری واکس قابل شارژ اتوماتیک

 • شامل یک یا چند برس پلیش کفش + یک یا چند برس واکس زن کفش (برای رنگ های مختلف)

 • برس گردگیر

 • موتور قدرتمند

 

روش استفاده :

روش استفاده از این دستگاه ها معمولا راحت می باشد و یا دارای دکمه خاموش و روشن مکانیکی . یا پدال است و یا حتی به صورت اتوماتیک توسط ورود کفش شروع به کار می کند. دستگاه واکس کفش برای انواع کفش مناسب می باشند، این دستگاه ها دارای انواع خانگی و اداری می باشند که معمولا در کنار درب ورود و خروج ادارات و هتل ها قرار دارند. معمولا دستگاه واکس کفش دارای یک موتور قدرتمند است که با استفاده از برس های نایلون و چرمی واکس زدن، پلیش دادن و تمیز کردن کفش را فراهم می کند.

پیشرفت فناوری باعث راحت تر شدن کارها و همچنین افزایش سرعت و کیفیت شده است.دستگاه واکس کفش نیز جزو وسایلی بود که به محض ساخته شدن در هتلها و ادارات مورد استقبال مشتریان، کارگران و کارمندان و ... قرار گرفت. دستگاه واکس کفش برای انواع مختلف کفش ها در سبک های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد و همه دستگاه های موجود معمولا با استفاده از برق کار میکنند. معمولا در ساخت برس این دستگاه ها از چند نوع مختلف برس از جنس الیاف، نایلون، نخ و پنبه استفاده میگردد. برس های نایلونی به منظور تمیز کردن سطح کفش استفاده می گردند، به دنبال تمیز کردن می توان بسته به جنس کفش از موم یا واکس برای برق انداختن کفش استفاده کرد. ظرف واکس را معمولا میتوان با واکس های رنگی با رنگ دلخواه پر نمود برای هر رنگ کفش (کفش سیاه و سفید یا کفش قهوه ای و حتی سورمه ای) استفاده شود. پس از استفاده از موم یا واکس، کاربر باید کفش خود را با کمک برس های با جنس پنبه پالیش دهد. این نوع دستگاه ها غالبا جمع و جور می باشد و فضای زیادی را اشغال نمیکند.موتور قدرتمند این دستگاه ها اجازه پلیش بیشتری نسبت به واکس زدن دستی به کفش می دهد.

از جمله مزایای استفاده از دستگاه واکس کفش عبارتند از:

 • شما را قادر به تمیز کردن و پالیش دادن کفش خود بدون دردسر و سریع می کند.

 • برای انواع مختلف کفش ایده آل است.

 • بدون اینکه دستان شما آلوده شود کفش شما تمیز و براق میگردد.

 • این دستگاه ها بهداشتی و کارآمد هستند.

 • هزینه مورد نیاز برای واکس زدن کفش را کاهش می دهد.

 • فضای اندکی را اشغال می کند.

 

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*