انواع صابون ریز اتوماتیک

تاریخ انتشار: 97-04-25 17:04:51 دوشنبه
نمایش: 1236
(1 رای)

مدل های صابون ریز اتوماتیک

امروزه صابون ریز اتوماتیک در انواع مختلف در بازار موجود است.این وسیله بهداشتی در سرویس های بهداشتی عمومی و شخصی قابل استفاده است و مزایای فراوانی دارد.در این جا به بررسی این صابون ریز اتوماتیک و انواع مختلف آن خواهیم پرداخت و اطلاعاتی در این باره به اشتراک می گذاریم. همچنین به راحتی میتوانید خرید آنلاین صابون ریز اتوماتیک را در تمیز گستر اندیشان انجام دهید.

مزیت استفاده از صابون ریز اتوماتیک


این وسیله نسبت به صابون ها و جا مایع دست شویی یک مزیت دارد و آن این است که بدون لمس کردن این دستگاه و فقط با بردن دست مقابل آن مقداری مشخص مایع تمیزکننده دست بر روی دست شما می ریزد.این باعث می شود تا میزان آلودگی کمتر شده و پراکندگی و واگیر بیماری ها نیز کاهش شدید داشته باشد.این دستگاه نه تنها در منزل بلکه در مراکز عمومی نیز به شدت مورد نیاز است.زیرا در مراکز و دست شویی های عمومی تعداد افرادی که از آن استفااده می کنند بیشتر است و استفاده از دستگاه صابون ریز اتوماتیک نیز بسیار ضروری تر می باشد. در این جا به معرفی و بررسی مدل های مختلف صابون ریز اتوماتیک می پردازیم. در عصر امروز به دلیل پیشرفت روز افزون علم شما بیشتر محصولات مورد نیاز خود را از اینترنت میتوانید خریداری کنید , تمیز گستر اندیشان فروشگاه اینترنتی ای است که خرید اینترنتی صابون ریز اتوماتیک و دیگر محصولات نظافتی را میتوانید در آن انجام دهید.
صابون ریز اتوماتیک bimer 8892
این صابون ریز اتوماتیک با دارا بودن چشمی هنگامی که دست خود را مقابل آن می گیرید مقداری که مشخص شده را به دستان تان می ریزد.مقدار صابون مایعی که در مخزن این دستگاه جای می گیرد به اندازه 600 میلی لیتر است.برای کارکرد این دستگاه باید به اندازه 4 باتری قلمی در آن قرار دهید تا کار کند.قیمت این مدل از محصول 95،000 تومان می باشد.
صابون ریز اتوماتیک bimer 8828
این دستگاه نیز با دارا بودن چشمی با قرار دادن دست و یا هر چیز دیگر مقابل آن صابون مایع را به روی آن می ریزد.حجم مخزن این دستگاه برای صابون مایعی که درون آن جای می گیرد به اندازه 450 میلی لیتر می باشد.این دستگاه با 4 عدد باتری قلمی کار می کند و یا در غیر این صورت می توانید آن را به برق شهری متصل کنید و سپس از آن استفاده نمایید. قیمت این محصول 105،000 تومان می باشد.

صابون ریز اتوماتیک hitech soft soap


این صایون زیر اتوماتیک چشمی دار است و با مخزنی با ظرفیت 600 میلی لیتر که برای اندازه صابون مایع در نظر گرفته شده است.علاوه بر دست می توان از آن برای مایع ظرف شویی نیز استفاده کرد که کار را برای شست و شوی ظرف ها راحت تر می کند.از قابلیت این محصول کلید خاموش و روشن می باشد تا انرژی کمتری در مواقعی که نیاز نیست مصرف کند.این وسیله برای مکان های شلوغ مناسب تر است.قیمت آن 95،000 تومان می باشد.

مدل های صابون ریز

صابون ریز اتوماتیک hitech pure soap


این صابون ریز چشمی دار حجم مخزنی برابر با 600 میلی متر دارد که به این اندازه در آن صابون مایع و یا مایع ظرف شویی جای می گیرد.جنس بدنه آن از پلاستیک است و با 4 عدد باتری قلمی شروع به کار می کند و مخزن مخصوص به مایع آن از جنس شیشه می باشد تا ببینید چه زمان مایع آن رو به اتمام است.این وسیله به علت مقاومت در مکان های پر رفت و آمد قابل استفاده است.قیمت این محصول 85،000 تومان می باشد.

صابون ریز

صابون ریز اتوماتیک reena vtc-50


حجم مخزن این دستگاه برای صابون مایع 500 میلی لیتر می باشد.این دستگاه با 4 عدد باتری قلمی کار می کند و به راحتی بر روی دیوار نصب می شود.علاوه بر این دو مدل دیگر با حجم مخزن های متفاوت 500 سی سی و 1000 سی سی نیز موجود است.این دستگاه به علت اندازه و حجم مخزن مناسب برای مکان های نسبتا کوچک می باشد. شیشه ای بودن جلوی این دستگاه مقدار صابون مایع باقی مانده در آن را مشخص می کند و زیبایی آن را نیز با طرح خود دو چندان می کند.همچنین درب این دستگاه دارای قفل می باشد تا افراد مختلف آن را دست کاری نکنند.اصل این دستگاه دارای گارانتی 18 ماهه می باشد.شما با خرید صابون ریز اتوماتیک دیگر نیازی به وسیله های مشابه نخواهید داشت.قیمت این محصول 97،000 تومان می باشد.
عکس 4!
صابون ریز فوم ساز رینا vtc-105f
حجم مخزن صابون مایع این دستگاه 1000 میلی لیتر است که آن را برای مراکز بزرگ قابل استفاده و مناسب می کند.این وسیله علاوه بر 4 عدد باتری می تواند با وصل شدن به برق شهری نیز کار کند.با تنظیم این وسیله می توانید تعداد دفعاتی که صابون مایع می ریزد را به دو بار افزایش دهید.در هنگام زمان تعویض باتری و اتمام آن نیز با دادن هشدار شما را مطلع می کند.در هربار استفاده مقدار 10 سی سی صابون می ریزد.همچنین درب این دستگاه دارای قفل می باشد و به راحتی بر روی دیوار نصب می شود.این دستگاه دارای کلید خاموش و روشن است و در صورت خرید از یک مرکز معتبر از گارانتی دو ساله آن و 10 سال خدمات بعد از فروش آن می توانید استفاده نمایید.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*