آبچکان رومیزی؛ انتخابی مناسب برای آشپزخانه های کوچک و آبدارخانه ها

تاریخ انتشار: 99-06-10 17:06:34 دوشنبه
نمایش: 30
(1 رای)

شاید شما نیز تا کنون نام آبچکان رومیزی را شنیده باشید و یا در بعضی از آشپزخانه ها آن را دیده باشید اما دقیقا با کارایی آن آشنایی نداشته باشید. همه ی ما به خوبی می دانیم که آشپزخانه ها و آبدارخانه ها در تمامی ساختمان ها و منازل و ادارات و... به عنوان قلب تپنده ی آنجا محسوب میشود، چرا که مهم ترین مسئله ای که به حیات انسانی مربوط میشود در این منطقه رخ میدهد. آشپزی کردن و تهیه ی غذا در هر خانه یا اداره ای در آشپزخانه و آبدارخانه انجام میشود و مسلما در چنین مواقعی ظروفی که بعد از غذا خوردن باقی می ماند باید شسته شوند و در صورتی که آشپزخانه و آبدارخانه محیطی کوچک داشته باشد و آبچکان مناسبی نداشته باشد، راه حل چیست؟

 

بهترین راه حلی که در چنین مواقعی وجود دارد، استفاده از آبچکان رومیزی میباشد؛ چرا که آبچکان رومیزی محوطه ی بالای کابینت های آشپزخانه را اشغال نمیکند و به راحتی در کنار سینک ظرفشویی قرار میگیرد و بلافاصله پس از شستن ظروف میتوان آنها را در آبچکان رومیزی قرار داد. این وسیله ی پرکاربرد جای کمی را اشغال میکند و از بهترین متریال های موجود در بازار برای ساخت آن استفاده شده است و همین موضوع نیز باعث میشود تا علاوه بر آنکه ظروف نسبتا زیادی را بتوان در آن قرارداد، عمر و دوام بسیار بالایی نیز داشته باشد.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که در برخی از آشپزخانه های بزرگ هم ممکن است نیاز به ابچکان رومیزی داشته باشیم؛ چراکه دکوراسیون برخی از آشپزخانه ها به نحوی میباشد که پنجره ها قسمت زیادی از دیوار های آشپزخانه و بالای سینک را اشغال کرده اند و برای چیدن ظروف جای مناسبی وجود ندارد. در این حالت نیر با چیدن ظروف در آبچکان رومیزی میتوان مشکل را حل کرد.

 

ویژگی های آبچکان رومیزی

 

 

1- در آشپزخانه هایی که فضای کوچکی دارند و یا در بیشتر آبدارخانه های اداره ها و فرهنگسراها، مدارس و... که جای زیادی برای چیدن ظروف شسته شده وجود ندارد میتوان از آبچکان رومیزی استفاده کرد

2- آبچکان های رومیزی دارای عمر زیادی می باشند و از با کیفیت ترین متریال ها و مواد اولیه ساخته شده اند.

3- امروزه آبچکان های رومیزی در انواع و اندازه های مختلفی تولید شده اند که میتوان بر حسب نیاز و نوع دکوراسیون خانه از آنها استفاده کرد.

4- آبچکان رومیزی انتخابی به صرفه و اقتصادی برای آشپزخانه و آبدارخانه ها با دکوراسیون های مختلف میباشد.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*