مجوز کشوری کسب و کار مجازی

مجوز کشوری کسب و کار مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال

نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال

برترین محصولات

شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما

ارتباط با مدیر فروشگاه

    شماره تلفن پشتیبانی
    09391300474    درگاه های پرداخت آنلاین


آخرین خبرها
تاریخ انتشار: 97-05-06 11:05:50 شنبه
(155)

همه چیز درباره ی آبسردکن استیل

امروزه استفاده از آبسرد کن ها در ادارات، خانه ها و مکان های عمومی مرسوم شده است. در مکان های عمومی و شلوغ به دلیل مصرف زیاد از آبسردکن استیل یا صنعتی استفاده می شود. آبسردکن استیل به این دلیل در این مکان استفاده می شود که می تواند مقدار آب بیشتری را در زمان کمتری سرد کند. برای آشنایی بیشتر با  آبسردکن استیل صنعتی در این مقاله همراه ما باشید.

آبسردکن استیل

آبسردکن

آبسردکن به دستگاهی گفته می شود که آب آشامیدنی را خنک می کند و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. با شروع فصل گرما و گرمای شدید هوا استفاده از آبسردکن ها رواج بیشتری پیدا می کند. آبسردکن ها با توجه به انواع مختلفی که دارند در مکان های مختلفی مانند اداره، خانه، ورزشگاه و مسجد استفاده می شوند. قیمت آبسردکن استیل و دیگر تجهیزات را در تمیز گستر اندیشان به راحتی میتوانید یافت کنید.

انواع آبسردکن

آبسرد کن ها را می توانیم به طور کلی به دو دسته ی آبسردکن فانتزی و آبسرد کن استیل تقسیم بندی کنیم. آبسردکن فانتزی بیشتر در مکان های کم جمعیت استفاده می شود ولی استفاده ی آبسردکن استیل بیشتر برای مکان های عمومی و شلوغ تر است. آبسردکن فانتزی معمولاً از مواد ای بی اس و همچنین پلاستیک ساخته می شود ولی آبسردکن استیل یا صنعتی از جنس استیل ساخته می شود.

بعضی از آبسردکن های فانتزی قابلیت جوشاندن آب را دارند و دوکاره یا حتی سه کاره هستند. همچنین آبسردکن های فانتزی این قابلیت را دارند که مستقیم به آب شهری وصل شوند یا دارای مخزن مخصوص هستند. آبسرد کن های استیل معمولاً از لحاظ تعداد شیرها با هم متفاوت هستند.

آبسردکن استیل

همان طور که گفتیم آبسردکن استیل مناسب برای استفاده در محیط های پر جمعیت است. این آبسردکن ها در جاهایی که تعداد بیشتر از 200 نفر حضور دارند استفاده می شود. ما نیز اغلب این آبسردکن ها را در کنار خیابان، پارک، مسجد، مدرسه و همچنین جاهایی که دارای جمعیت بالایی هستند دیده ایم. در ساخت آبسردکن استیل معمولاً از کمپرسور قدرتمند استفاده می شود تا در صورت استفاده ی زیاد از آن بتواند به خوبی آب را سرد کرده و در اختیار مردم قرار دهد.

هر چه جمعیت مکان مورد استفاده آن بیشتر باشد باید از آبسردکن استیل با تعداد شیر بیشتری استفاده کرد تا به خوبی جوابگوی نیازهای مکان مورد استفاده باشد. این آبسردکن ها به دلیل اینکه معمولاً در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار می گیرند، از استیل ساخته می شوند تا از هرگونه زنگ زدگی آن‌ها جلوگیری شود.

آبسردکن صنعتی

اجزا و اتصالات آبسردکن استیل

آبسردکن های استیل معمولاً به صورت مستقیم به آب شهری وصل می شوند و دارای مخزن خاصی نیستند. این آبسردکن ها دارای یک محل برای ورود آب و یک محل برای خروجی آب هستند که معمولاً به فاضلاب شهری متصل می شود. همچنین آبسردکن های صنعتی دارای یک درپوش تخلیه در زیر مخزن هستند که در صورت استفاده نکردن از آبسردکن می توان از این طریق آن را تخلیه کرد.

در ساخت آبسردکن های استیل معمولاً از یک کمپرسور کولر گازی و یک کندانسور فن دار با قدرت مناسب استفاده می شود تا عمل خنک کردن آب را به خوبی انجام دهند و در صورت استفاده زیاد کم نیاورد.

انواع آبسردکن استیل

آبسردکن های صنعتی به طور معمول فقط از لحاظ تعداد شیرها با هم تفاوت دارند و به آبسردکن تک شیر، دو شیر، سه شیر و چهار شیر تقسیم بندی می شوند. با توجه به ازدحام و شلوغی محل مورد استفاده ی آبسردکن استیل نوع مورد استفاده ی آن تعیین می شود. مثلاً برای محیط های بسیار شلوغ استفاده از آبسردکن چهار شیره استیل رایج تر است تا بتواند به خوبی آب خنک را برای افراد آن جا تأمین کند.

برای محل هایی که زیاد شلوغ نیستند و افراد کمی از آبسردکن استفاده می کنند، استفاده از نوع تک شیر یا دو شیر هم می تواند پاسخگوی نیاز آنجا باشد.

مزایای آبسردکن استیل

استفاده از آبسردکن استیل مزایای زیادی دارد که به چند مورد از آن‌ها در این قسمت می پردازیم:

  1. شاید مهم ترین مزیت این نوع آبسردکن ها این است که می توانند به خوبی مقدار زیادی آب را در مدت زمان کمتری به خوبی خنک کنند و در اختیار مردم قرار دهند. این موضوع باعث می شود این نوع آبسردکن مناسب ترین گزینه برای مکان های شلوغ تر باشد.
  2. از دیگر مزایای آبسردکن استیل این است که به دلیل استفاده از استیل در بدنه ی آن دچار زنگ زدگی نمی شود.
  3. دیگر مزیت این نوع آبسردکن این است که به صورت مستقیم به آب شهری وصل می شود. چون نگه داشتن آب در داخل مخزن ممکن است باعث عوض شدن طعم و بوی آب شود. برای اطلاعات بیشتر در زمینه آبسردکن مقاله آشنایی کامل با انواع آبسردکن استیل را مطالعه کنید.

آبسردکن استیل صنعتی

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*
برچسپ ها