میز نور چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

تاریخ انتشار: 97-05-18 12:05:43 پنج شنبه
نمایش: 1940
(0 رای)

اگر در میان آشنایان و دوستان خود کسی را داشته باشید که در رشته هنر و نقاشی فعالیت داشته باشد حتما در میان ابزار هایی که استفاده می کند میز نور را نیز مشاهده کرده اید، این وسیله، وسیله ای فوق العاده کاربردی می باشد که برای دیدن و کشیدن جزئیات فوق العاده به کار می رود و به همین دلیل است که افرادی که باید جزئیات زیادی را بر روی کاغذ بکشند از میز نور به جای میز های معمولی استفاده می کنند. در سایت تمیز گستر اندیشان به راحتی میتوانید مشخصات و  قیمت میز نور  را مشاهده کنید.

میز نور چیست؟

میز نور یکی از وسایل بسیار گران قیمت می باشد که اکثرا مهندسین و طراحان از آن برای کشیدن و دیدن دقیق تر جزئیات استفاده می کنند. میز نور از یک صفحه نورانی تشکیل شده است که شما می توانید با قرار دادن انواع کاغذ ها بر روی آن از زیر به کاغذ نور بتابانید و به این شکل موفق به دیدن جزئیات بیشتری از نقش ها و علائم بر روی کاغذ می شوید. شما می توانید این میز نور را در داخل شرکت های مهندسی مشاهده کنید که به تعداد بسیار زیادی موجود می باشند و از هر کدام برای دیدن یک نقشه و یا صفحه خاص استفاده می شود. خرید میز نور را با سهولت بسیار بالا در تمیز گستر اندیشان انجام دهید.

ویژگی های میز نور

امروزه خرید اینترنتری محصولات بسیار گسترده و مورد توجه قرار گرفته است, در نظر داشته باشید خرید اینترنتی میز نور را در سایت تمیز گستر اندیشان میتوانید انجام دهید.

معمولا میز نوری به سیستم های نورپردازی فلورسنت مجهز می باشد که یکی از قوی ترین سیستم های نور پردازی است  و همین امر باعث کیفیت بالای میزهای نوری می شود. میز نور معمولا از پایه های مستحکمی ساخته می شود که به راحتی بر روی زمین نلغزد تا بتوانید بر روی کارتان تمرکز کنید. بین پایه های این میز رابطی وجود دارد که باعث ایستادگی هر چه بیشتر آن می شود، اگر قصد دارید از میز نور در مکان های ناهموار استفاده کنید جای هیچ نگرانی وجود ندارد چرا که پیچ هایی که در پایه های آن استفاده شده اند قابلیت تنظیم ارتفاع را دارا می باشند. پوشش رویی میز نور به صورت ضد خش است که این قابلیت کاربرد بسیار زیادی برای این میز دارد.

میز نور

مزایای میز نور

صفحه میز نور را معمولا از شیشه های مات می سازند که از آسیب زدن به چشم جلوگیری می کند و باعث می شود در حین کار کردن چشمانتان اذیت نشود. میز نوری قابل حمل می باشد و شما به راحتی می توانید این وسیله را به هرجایی که دوست داشتید برده و از آن استفاده کنید. میز نوری قابلیت تنظیم شیب را نیز دارا می باشد که این قابلیت باعث می شود شما به هر طریقی که راحت هستید از این وسیله استفاده کنید و دچار گردن درد نشوید. میز های نوری علاوه بر شیب این قابلیت را نیز دارا می باشند که بتوانید ارتفاع آن ها را نیز تنظیم کنید.

قیمت میز نور

قیمت میز نور به دلیل تکنولوژی هایی که در آن به کار گرفته شده است بسیار گران می باشد و استفاده کنندگان از این محصول که شامل دانشجویان نیز می شوند در اکثر اوقات توانایی پرداخت هزینه خرید میز نور را ندارند و به همین دلیل به این فکر می افتند که این محصول را برای خود به صورت دستساز بسازند، با این که ساخت میز نور هزینه کمتری دارد ولی کیفیتی که شما در محصول خریداری شده مشاهده می کنید ، بسیار بیشتر می باشد و این کیفیت باعث می شود تا اولا میز نور شما خراب نشود و یا خیلی دیر خراب شود بنابراین هزینه جانبی چندانی را ندارد و دوما کیفیت خوب تصویر در نسخه خریداری شده بسیار بالا تر می باشد و به همین دلیل به چشمان شما آسیب نمی رساند و شما می توانید ساعت ها با این محصول کار کنید بدون این که چشمانتان اذیت شود، در حالی که در میز نور دست ساز این امکان وجود ندارد.

مرکز فروش میز نور

 نحوه خرید میز نور

به صورت کلی می توان گفت برای خرید میز نور ال ئی دی دو روش وجود دارد، روش اول مراجعه حضوری به فروشگاه هایی می باشد که این محصول را به فروش می رسانند و شما می توانید به صورت حضوری و عینی کیفیت محصول را مشاهده کرده و در صورت پسندیدن این محصول با پرداخت هزینه آن به صورت مستقیم آن را خریداری کنید این روش بسیار زمان بر می باشد و شما برای خرید باید چندین ساعت وقت بگذارید. روش دوم که زمان بسیار کمتری را می طلبد و شما می توانید به سرعت میز نور را خریداری کنید مراجعه به فروشگاه ها و وب سایت های اینترنتی می باشد که این محصول را به صورت آنلاین به فروش می رسانند و شما می توانید با سفارش دادن این محصول آن را درب منزل خود دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشار مقاله آشنایی با نحوه استفاده از میز نور را مطلاعه کنید.

میز نور نقشه کشی

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*