نکات قابل توجه در خرید جاروبرقی صنعتی

تاریخ انتشار: 97-05-24 18:05:17 چهارشنبه
نمایش: 601
(0 رای)

در این متن قصد داریم به بررسی جزئیات جاروبرقی صنعتی و نکات لازم هنگام خرید آن بپردازیم. جاروبرقی های صنعتی همانند جاروبرقی های خانگی عمل می کنند. یعنی با یک نیروی مکش منفی به جمع آوری مواد از محیط می پردازند. اما این جاروبرقی ها تفاوت هایی نیز با جارو برقی های خانگی دارند. که از جمله این تفاوت ها می توان به قدرت، سرعت و برخی اجزای داخلی اشاره کرد. برای آشنایی بیشتر با جاروبرقی صنعتی سه موتوره و نکات لازمی که هنگام خرید باید توجه داشت، با ما همراه باشید. برای خرید آنلاین جاروبرقی صنعتی به سایت تمیز گستر اندیشان مراجعه کنید. خرید جاروبرقی صنعتی را در سایت ما میتوانید به راحتی انجام دهید.

جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی دستگاهی مکنده است که از موتور، پمپ، فیلتر، جنس بدنه، تجهیزات جانبی و ... تشکیل شده است. که هر کدام از این اجزا ویژگی ها و انواع مختلفی دارند. در سایت تمیز گستر اندیشان میتوانید مشخصات و لیست قیمت جاروبرقی صنعتی را مشاهده کنید.که بسته به نوع قدرت و کاربرد جاروبرقی صنعتی، از انواع مختلف این اجزا جانبی استفاده می شود. دو بخش مهم در جاروبرقی های صنعتی سرعت، قدرت می باشند. که بر اساس استفاده ای که از جاروبرقی صنعتی می شود، قدرت و سرعت متغیر است. جاروبرقی هایی که دارای سرعت بالا باشند سریع تر غبار و آلودگی را مکش می کنند. در نتیجه سرعت نظافت محیط افزایش می یابد. در واقع از مزایای جاروبرقی صنعتی می توان گفت سرعت نظافت افزایش و زمان مورد نیاز برای نظافت محیط کاهش می یابد و محیط کاملا تمیز شده و در نتیجه ایمنی کارگران و افراد در محیط کار افزایش می یابد. اما قدرت بالا به توانایی دستگاه در مکش ذراتی با وزن بیشتر می گویند. جاروبرقی صنعتی به چند دسته تقسیم می شوند. که در ادامه متن به بررسی آن ها و کارایی هر کدام خواهیم پرداخت. نکات مهم برای استفاده از جاروبرقی صنعتی را در این مقاله بخوانید.

جاروبرقی صنعتی

انواع مختلف جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی به دو دسته تقسیم می شود. جاروبرقی صنعتی تخصصی و جارو برقی صنعتی سنگین از انواع این جاروبرقی ها می باشند. که هر کدام از آن ها قابلیت ها و کارایی خاص خود را دارند.  جاروبرقی صنعتی تخصصی برای هر رشته و تخصص متفاوت است. مثلا در صنعت نساجی این جاروبرقی مکنده الیاف و نخ می باشد. در واقع این جاروبرقی برای جداسازی مواد و مکش غبار و ذرات ساخته شده است. اما جارو برقی صنعتی سنگین برای کار های سخت و سنگین تولید شده است. در واقع این جاروبرقی قدرت مکنده فوق العاده بالایی دارد و می تواند ذرات بزرگ و سنگین را نیز جمع آوری کرده و وارد مخزن خود نماید. هم چنین این جاروبرقی های صنعتی مجهز به فیلتر هایی می باشند، که این فیلتر مانع ورود مجدد این مواد جمع آوری شده به محیط می شوند. راهنمای خرید بهترین نوع جاروبرقی صنعتی برای افرادی که به دنبال ان محصول هستنند بسیار مهم است. اگر میخواهید با  بهترین مدل های جاروبرقی صنعتی آشنا شوید این مقاله را بخوانید.

خصوصیاتی که در زمان خرید باید توجه کنیم

در هنگام خرید جاروبرقی صنعتی باید به نکاتی توجه داشت که این نکات شامل کاربرد جارو برقی، ظرفیت مخزن، مطابقت داشتن جاروبرقی با استاندارد ها، نوع فیلتر جارو برقی و ... می باشند. مثلا هنگام خرید باید دقت داشت که جاروبرقی صنعتی برای چه کاری استفاده می شود. تا بتوان تصمیم گرفت جارو برقی تخصصی خریداری شود یا جارو برقی صنعتی سنگین. هم چنین توجه به مخزن جارو برقی بسیار مهم می باشد. جارو برقی اگر دارای مخزن بسیار کوچکی باشد زمان زیادی برای تخلیه مداوم آن هدر می رود. در واقع هنگام خرید توجه به سایز و اندازه مخزن بسیار مهم است. برای آشنایی بیشتر با نکات لازم در هنگام خرید جاروبرقی صنعتی به ادامه متن توجه نمایید. نظافت کارخانه با جاروبرقی صنعتی را در این مقاله مشاهده کنید.

مخزن جارو برقی صنعتی

همان طور که در قسمت قبلی متن اشاره شد، مخزن از جمله اجزای مهم در جارو برقی صنعتی می باشد. که سایز آن با توجه به کاربرد جاروبرقی صنعتی بسیار متفاوت می باشد. در برخی کار ها و صنایع نیاز به جاروبرقی هایی با مخازن بزرگ می باشد. مخزن ها از مواد اولیه مقاوم تولید می شوند. تا جارو برقی صنعتی، در محیط و شرایط سخت و آلوده طول عمر بیشتری داشته باشد. در برخی از مخازن امکان استفاده از کیسه های یکبار مصرف وجود دارد. هم چنین برای سهولت در جابجایی این مخازن سنگین، در زیر جاروبرقی، چرخ هایی تعبیه شده است.

جاروبرقی صنعتی سه موتوره

فیلتر جاروبرقی صنعتی

نوع فیلتر نیز در انتخاب جاروبرقی صنعتی بسیار حائز اهمیت می باشد. در واقع افرادی که به سلامتی خود و کارگران خود اهمیت می دهند باید به نوع فیلتر توجه زیادی داشته باشند. زیرا فیلتر ها از بازگشت ذرات به محیط ممانعت کرده و افراد را از خطر آسیب تماس با ذرات خطرناک و مواد خورنده حفظ می نمایند. تفاوت جاروبرقی صنعتی و معمولی را در این مقاله بخوانید.

خرطوم جاروبرقی صنعتی

از آن جایی که نظافت برخی از مکان ها به علت کوچک بودن و غیر قابل دسترس بودن بسیار سخت است، بنابراین در هنگام خرید باید به خرطوم جارو برقی توجه بسیاری شود. هم چنین جنس خرطوم بسیار مهم است. زیرا از آن جایی که قدرت مکش جارو برقی صنعتی بالا می باشد، اگر جنس خرطوم مناسب نباشد هنگام کار در برخورد با اشیای مکیده شده به درون جاروبرقی ممکن است آسیب ببیند.

موتور جاروبرقی صنعتی

از آن جایی که کارایی جاروبرقی های صنعتی از جارو برقی های خانگی بیشتر است و مدت زمان روشن بودن و فعالیت آن ها نیز بسیار طولانی می باشد، بنابراین به موتوری بسیار قوی با قدرت مکندگی بالا نیاز دارند. که نمونه این موتور ها می توان به موتور های توربینی اشاره کرد. این موتور ها توانایی بالایی داشته و بسیار کم نیاز به تعمیر دارند. بنابراین در هنگام خرید توجه شود که موتور جارو برقی انتخاب شده توسط شما، از نوع توربینی و ساید چنل باشد.

از همراهی شما سپاس گذاریم.

خرید آنلاین جاروبرقی صنعتی

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*