موارد استفاده جاروبرقی صنعتی

تاریخ انتشار: 97-05-28 17:05:16 یکشنبه
نمایش: 640
(0 رای)

نظافت و پاکیزگی همیشه در اولویت تمامی مردم جهان بوده است و همواره بر این بودنند که محصولات و یا اختراعاتی داشته باشند تا از آن طریق امر نظافت را راحت تر انجام دهنند.جاروبرقی از جمله این اختراعات است که چندین سال است با پیشرفت های زیاد امر پاکیزگی را آسان تر کرده است.در کارخانه جات و سازمان های بزرگ امکان استفاده از جاروبرقی معلولی وجود ندارد.به همین دلیل جاروبرقی صنعتی برای نظافت این مکان ها استفاده میشود. با توجه به پیشرفت هایی که امروزه در تکنولوژی وجود دارد میتوانید جاروبرقی صنعتی را نیز به صورا آنلاین خریداری کنید.

در سایت تمیز گستر خرید آنلاین جاروبرقی صنعتی را میتوانید به راحتی انجام دهید. لیست قیمت جاروبرقی صنعتی را نیز در سایت ما میتوانید مشاهده کنید. خرید جاروبرقی صنعتی را در سایت ما میتوانید انجام دهید.

معرفی جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی ایرانی از جمله وسایل ضروری برای نظافت فضاهای بزرگ است.به صورتی که در بعضی از مکان ها به همراه خاک , مایعات نیز وجود دارد و با استفاده از جاروبرقی صنعتی میتوانید هم خاک و هم مایعات را تمیز کنید.جاروبرقی صنعتی معمولا از مخزن های بزرگی بهره میبرند تا مواد بیشتری را در خود جای دهند و امر نظافت را بسیار آسان تر کنند.با جاروبقی صنعتی میتوانید فضا و یا سازمان و شرکت خود را به راحتی تمیز کنید. برای آشنایی بیشتر با  بهترین مدل های جاروبرقی صنعتی این مقاله را مطالعه کنید.

 جاروبرقی صنعتی

نحوه کار جاروبرقی صنعتی

مکانیز کار جاروبرقی صنعتی به این صورت است که در میان فاصله مخزن تا موتور یک خلاء وجود دارد تا بتوان قدرت مکندگی بیشتر را به دستگاه داد همچنین بتوان مایعات و دیگر مواد را به راحتی مکش کند.جاروبرقی صنعتی با استفاده از موتور های قوی که دارد مکندگی بیشتری را به خود میگیرد و باعث میشود مواد آبی و همچنین کیفی های بزرگ و سخت را به راحی از این طریق تمیز کرد. اگر تمیزی محیط کارخانه و یا شرکت صنعتی خود برایتان اهمیت درد داشتن یک جاروبرقی صنعتی قوی نیاز اول شما میباشد. راهنمای خرید بهترین نوع جاروبرقی صنعتی را در این مقاله مشاهده کنید.


نکات مهم برای خرید جاروبرقی صنعتی

ویژگی های که جاروبرقی صنعتی را از یکدیگر متمایز میسازد حجم مخزن و همچنین تعداد موتور های آن ها برای بهتر شدن امر مکیدن میباشد. برای خرید یک جاروبرقی صنعتی خوب باید به این نکته دقت کنید که چه مقدار حجم مخزنی برای محیط شما مناسب است و یا سختی کثفی هایی که میخواهید با استفاده از جاروبرقی صنعتی آن را تمیز کنید چقدر است تا جاروبرقی صنعتی را انتخاب کنید که مکندگی مناسب برای کار شما را دارا باشد. جاروبرقی صنعتی معمولا با دو یا سه متور در بازار موجود میباشد و با حجم های مختلف مخزن که با توجه به نیاز خودتان جاروبرقی صنعتی مورد استفاده خود را تهیه کنید.

 جاروبرقی صنعتی سه موتوره

خرید آنلاین جاروبرقی صنعتی

با توجه به پیشرفت های چشم گیر علم و تکنولوژی دنیا در تمامی امور, خرید های آنلاین نیز تحت تاثیر این تکنولوژی نیز قرار گرفته است.به صرفه تر بودن خرید آنلاین و همچنین آشنایی کامل با محصول مورد نظر قبل از خرید باعث شده است که امر خرید آنلاین بسیار پیشرفت داشته باشد.خرید اینترنتی جاروبرقی صنعتی نیز از جمله خرید های اینترنتی ای است که هم در وقت هم در بودجه شما تاثیر گذار است. با دیدن کامل مشخصات جاروبرقی صنعتی مورد نیاز خود میتوانید با دید باز تری خرید خود را انجام دهید.

 

تفاوت های جاروبرقی صنعتی

شاید اگر اسم جاروبرقی به گوش هر کس بخورد یک وسیله متوسط که میتواند تا حد معمولی نظافت را انجام دهد در ذهنش نقش بسته شود, اما جاروبرقی صنعتی این گونه نیست.شما با جاروبرقی صنعتی میتوانید به راحتی کثیفی های زیاد و حتی مایعات را به راحتی تمیز کنید.این تفاوت در بین خود جاروهای برقی صنعتی نیز وجود دارد. بعضی از این نوع جاروبرقی های صنعتی با استفاده از دو متور و مخزنی متوسط برای محیط های کوچکتر استفاده میشوند ولی جاروبرقی های صنعتی نیز وجود دارند که با سه موتور و مخزن های بسیار بزرگ تر میتوانند گرد و خاک و مایعات بیشتری را در خود جای دهند که برای فضا های بزرگتر مورد استفاده قرار میگیرد. این تفاوت ها اصلی ترین تفاوت جاروبرقی های صنعتی نیز میباشد.

 

موارد استفاده از جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی با توجه به توان و قدرتی که دارد معمولا در کارخانجات و یا هتل ها و سازمان ها مورد استفاده قرار میگیرد.مخزن بزرگ و مکندگی بالای آن بلاعث شده است حجم گرد و خاک و مایعات بیشتری را در خود جای دهد. دو موتوره و یا سه موتور بودن این نوع از جاروبرقی ها باعث شده است که مکش بسیار بالایی را داشته باشد و کثیفی های بیشتری را مکش کند. با استفاده از جاروبرقی صنعتی در این اماکن میتوانید بهتر نظافت را انجام دهید. گرد خاک های صنعتی و یا مواردی که بسیار سخت تمیز میشوند با استفاده از جاروبرقی صنعتی به راحتی تمیز میشوند. بعضی از گرد خاک های صنعتی به دلیل خطرناک بودن حتما باید برای نظافت آن از جاروبرقی صنعتی استفاده کنیم.

 

 مدل های جاروبرقی صنعتی

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*