بهترین مدل شیر آب اتوماتیک

تاریخ انتشار: 97-05-29 18:05:48 دوشنبه
نمایش: 923
(0 رای)

در روزگاری که منابع زمین محدود است باید راه ها و روش هایی را برای جلو گیری از حدر رفتن این منابع کنیم.یکی از مناب محدود زمین آب آشامیدنی است, برای صرفه جویی در مصرف آب روش های مختلفی وجود دارد مانند استفاده از شیر آب اتوماتیک که امروزه رواج بسیار زیادی در بین همگان داشته است. شیر اب چشمی انواع مختلفی نیز دارد که در این مقاله به آن اشاره میکنیم.در نظر داشته باشید به راحتی میتوانید خرید آنلاین شیر آب اتوماتیک را در سایت تمیز گستر اندیشان انجام دهید. خرید اینترنتی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های شما میشود و بهترین مدل مورد نظر خود را مانند یک شیر آب اتوماتیک با کیفیت میتوانید انتخاب و خریداری کنید. در سایت ما میتوانید لیست قیمت شیر اب اتوماتیک را به همراه مشخصات کامل این محصولات مشاهده کنید.

 شیر آب اتوماتیک

انواع شیر آب اتوماتیک

شیر آب اتوماتیک به صورتی کار میکند که با داشتن یک چشمی بر روی آن با نزدیک شدن دستان به آن شروع به باز کردن جریان آب میکند و زمانی که دست از آن فاصله میگیرد به صورت خود کار جریان آب قطع میشود.شیر آب اتوماتیک نیز مدل های مختلفی دارد. از جمله مدل های مختلف شیر آب اتوماتیک میتوان به شیر اب پدالی و چشمی نیز اشاره کرد. مدل دیگر شیر آب اتوماتیک به صورت اهرمی است که امروزه مورد استفاده قرار نمیگیرد.از جمله محبوب ترین مدل های شیر اب اتوماتیک میتوان به شیر اب چشمی اشاره کرد.در شیر های آب اتوماتیک که به صورت چشمی نیز کار میکنند باطری گاشته میشوند تا آسان تر از آن استفاده کرد. معرفی شیر آب اتوماتیک و خرید آنلاین آن را در این مقاله بخوانید.

 

بهترین های شیر اب اتوماتیک

از جمله بهترین های شیر آب اتوماتیک میتوان به شیر اب چشمی اشاره کرد که در زمره محبوب ترین ها در مدل های شیر اب اتوماتیک قرار دارد. مکانیزم این نوع شیر آب های اتوماتیک به این صورت است که یک سنسور بر روی بدنه شیر آب نصب میشود و با نزدیک شدن جسم به آن سنسور جریان آب را وصل میکند. اهرم دیگری در کنار شیر آب قرار دارد که برای گرمی و سردی آب استفاده میشود و در بعضی مدل ها قسمتی برای تنظیم فشار آب نیز تعبیه شده است. شیر های آب اتوماتیک باعث میشود بیش از 70 در صد در مصرف آب صرفه جویی شود و فیلتری که در آنها وجود دارد آب آشامیدنی شما را پاکیزه تر میکنند. بهترین روش های صرفه جویی در مصرف آب را در این مقاله مطالعه کنید.

 

برند های مختلف شیر آب اتوماتیک

از جمله برند های معروف شیر اب اتوماتیک میتوان به برند KWC و برند شیر آلات قهرمان , شیر چشمی بلندا میتوان اشاره کرد که از بین این نوع برند ها شیر آب اتوماتیک بلندا از کیفیت و کارایی بسیار بالایی بر خوردار است. نگه داشتن زیاد شارژ و سرعت و دقت بالا به همراه طراحی بسیار زیبای این برند باعث شده است علاقه مندان بیشتری را به خود جذب کند. چگونگی خرید آنلاین شیر آب اتوماتیک برای همگان مورد توجه است که در این مقاله میتوانید اطلاعات مفیدی در این باره کسب کنید.

 شیر آب چشمی

بررسی عملکرد شیر ب اتوماتیک

علم و تکنولوژی با پیشرفت های روز افزون خود به تمامی صنعت ها وارد شده است و تاثیرات مثبت خود را گاشته است. از جمله این تاثیرات میتوان به ورود تکنولوژی در زمینه شیرالات اشاره کرد که باعث به وجود آمدن شیر اب اتوماتیک شده است. این محصولا معمولا برق مورد نیاز خود را از باطری تامین میکند تا در صورت قطعی برق نیز بتوان از آن استفاده کرد. همچنین محفظه ای تعبیه شده است تا در آن قسمت باطری ها قرار بگریند و از طریق آداپتور شارژ شوند. در اکثر مدل های شیر اب اتوماتیک بلندا فیلتری قرار داده شده است تا به تصویه بهتر آب نیز کمک کند و آب گوارا و تمیزی را میل کنید.عمر باطری های شیر اب اتوماتیک بین یک تا سه سال است که بستگی به میزان استفاده از این نوع محصول دارد. محصولات بلندا با طراحی خاصی خود به صورتی است که تعویض باطری های آن ها به راحتی صورت میگیرد. در قسمت میانیه این محصول چشمی وجود دارد که با نزدیک شدن اجسام شروع به کار میکند. در قسمت بعدی اهرمی ساخته شده است تا بتوانید میزان گرمی و سردی آب را به صورت دستی تنظیم کنید. در بیشتر شیر آب های اتوماتیک سیستمی وجود دارد که هم از باطی و هم از برق شهری تغذیه کند تا با قطع شدن برق نیز بتوانید از شیر آب اتوماتیک خود استفاده کنید.

شیر آب چشمی بلندا

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*