استفاده از دست خشک کن مقرون به صرفه تر از روش های سنتی

تاریخ انتشار: 97-07-08 11:07:37 یکشنبه
نمایش: 818
(0 رای)

دستگاه دست خشک کن در سال 1990 برای اولین بار روانه ی بازار شد و امروزه استفاده ی رایج از آن را در اکثر مکان های عمومی می توانید مشاهده کنید. دست خشک کن به وسیله ی ایجاد گرما، دست ها را خشک می کند و شما می توانید از فروشگاه ها یا وب سایت های مختص این دستگاه اقدام به خرید آن داشته باشید. خرید آنلاین دست خشک کن را به راحتی میتوانمید در سایت کما انجام دهید.

دست خشک کن

دست خشک کن برقی یکی از دستگاه های پر مصرف در تمام مکان های عمومی و اداره ها می باشد. دستگاه دست خشک کن را می توانید در ایستگاه های راه آهن و فرودگاه ها و ترمینال ها و مساجد و دیگر مکان های عمومی مشاهده کنید. دستگاه دست خشک کن برای سریع خشک کردن دست ها مورد استفاده قرار می گیرد و در هتل ها نیز از آن استفاده می شود. این دستگاه با نصب بر روی دیوار نزدیک روشویی، خشک کردن دست را برای عموم افراد آسان تر می کند و دیگر نیاز نیست که از دستمال های کاغذی برای خشک کردن دستانتان استفاده کنید. نکات مهم برای خرید دست خشک کن را در اینجا بخوانید.

دستگاه دست خشک کن توسط شرکت های مختلف تولید می شود که هر کدام از این شرکت ها با ویژگی ها و شکل ها و حتی ضمانت های مختلف این دستگاه را تولید و روانه ی بازار می کنند. شما می توانید با مطالعه در مورد آن ها یکی از این برندها را انتخاب و خریداری کنید. این دستگاه دارای چشمی می باشد که با نزدیک شدن دست به آن روشن شده و شروع به خشک کردن دستانتان خواهد کرد.

دست خشک کن

انواع دست خشک کن

از انواع دست خشک کن می توان به دست خشک کن برقی آن اشاره کرد که با نیروی برق قابل استفاده می باشد و هزینه ی برق آن در مقایسه با هزینه ی دستمال کاغذی بسیار ناچیز می باشد. این دستگاه را می توانید در منزلتان نیز بکار ببرید. شما می توانید مدل های گوناگون و متنوع دست خشک کن را در بازار و فروشگاه های معتبر مشاهده کنید. این دستگاه سال هاست که در کشورهای خارجی و اخیراً نیز در کشور ما مورد استفاده واقع شده است. توضیحاتی درمورد دست خشک کن را در این مقاله به صورت کامل بخوانید.

دستگاه دست خشک کن با انواع مارک های داخلی و خارجی را می توانید در سرویس های بهداشتی خود مورد استفاده قرار دهید. هم چنین می توان به انواع صنعتی و خانگی آن نیز اشاره کرد که هر کدام دارای ویژگی ها و طول عمر متفاوتی خواهند بود. این دستگاه بسیار فوق العاده می باشد و می تواند در عرض چندین ثانیه دست و صورت شما را خشک کند بدون اینکه شما کاری را انجام داده یا زباله ای را تولید کنید.

مشخصات و مزایای دست خشک کن

از مشخصات و مزایای دست خشک کن می‌توان به داشتن سنسور حساس به دست اشاره کرد. بسیار کم صدا می‌باشد و هیچ مزاحمتی را برای اطرافیان ایجاد نخواهد کرد و هم چنین به دلیل داشتن حجم کم، فضای کمتری را نیز اشغال خواهد کرد. این دستگاه قابل استفاده در مکان‌های عمومی است و باعث کاهش در ایجاد زباله می‌شود و استفاده از آن برای سنین مختلف بسیار راحت است. شما با استفاده از دستگاه دست خشک کن می‌توانید در هزینه‌های خود نیز صرفه جویی کنید. این دستگاه، هوشمند و از جنس استیل و پلاستیک می‌باشد که با داشتن آن در سرویس بهداشتی خود می‌توانید با کم‌ترین هزینه، بهداشت را رعایت کنید. این دستگاه دارای راندمان‌های مختلفی بر اساس مدل‌ها و مارک‌های گوناگون می‌باشد و گارانتی‌های شش ماهه تا دو ساله دارند.

دست خشک کن برقی

خرید دست خشک کن

خرید دستگاه دست خشک کن بسیار راحت و آسان می‌باشد. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های معتبر این دستگاه را خریداری کنید و هم چنین از طریق اینترنت نیز انواع مختلف دست خشک کن‌ها را مشاهده کرده و با توجه به مشخصات آن‌ها یکی را انتخاب و سفارش دهید. پیشنهاد می‌شود که از وب سایت‌های معتبر خریداری کنید تا جنس اصل را برای شما ارسال کنند. شما می‌توانید بعد از اطمینان یافتن از سالم بودن و درست کار کردن آن، هزینه ی دستگاه دست خشک کن را پرداخت نمایید و در غیر این صورت آن را پس داده و سفارش جدیدی بدهید.

معایب دست خشک کن

از معایب دست خشک کن می‌توان به پخش شدن باکتری‌ها در هوا اشاره کرد و این موضوع سبب آسیب رساندن به افرادی که در اطراف هستند، می‌شود. امروزه شاهد نصب و استفاده از این دستگاه در اکثر مکان‌های عمومی هستیم.

برخی معتقد هستند این دستگاه برای سلامتی بسیار مضر می‌باشد و تنها دلیل استفاده ی آن کاهش هزینه‌ها می‌باشد و نباید سلامت را فدای هزینه کرد. در برخی موارد که افراد دارای پوستی حساس هستند این دستگاه می‌تواند به پوستشان آسیب وارد کند. به خصوص به عدم استفاده از این دستگاه در بیمارستان‌ها تأکید شده است که باکتری‌ها و میکروب‌ها را به سرعت در هوا پخش می‌کند و سلامتی بیماران و دیگر افراد را به خطر میندازد.

بهترین مدل دست خشک کن

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*