کاربرد استفاده از شیر آلات اتوماتیک چیست

تاریخ انتشار: 97-07-14 13:07:38 شنبه
نمایش: 801
(0 رای)

شیر آب اتوماتیک یا چشمی، نوعی مدرن از انواع شیرها می باشد که به تازگی و با پیشرفت تکنولوژی در بازار عرضه می شود. با توجه به ضرورت نصب شیر آلات برای رفاه و نیاز افراد، خرید و فروش این محصول در حال حاضر بسیار رونق دارد؛ زیرا طبیعتاً شیر آلات اتوماتیک دارای ویژگی های منحصر به فردی نسبت به نوع ساده ی این محصول می باشد. در نظر داشته باشید خرید آنلاین شیر آب اتوماتیک را به راحتی در سایت تمیز گستر اندیشان میتوانید انجام دهید. شیر آب اتوماتیک امروزه در بسیاری از هتل ها , شرکت ها , سازمان ها , رستوران ها و حتی در خانه استفاده میشود.دلیل اصلی استفاده از این نوع شیر آب اتوماتیک صرفه جویی 70 درصدی در زمینه مصرف آب است که بسیار اهمیت بالایی دارد. از جمله روش های بسیار موثر جلو گیری از بحران آب استفاده از شیر آب اتوماتیک است. با پیشرفت های روز افزون علم , این نوع شیر آب ها نیز شامل تغییراتی نیز شده اند. به صورتی که شیر آب اتوماتیک امروزه با باتری نیز کار میکند.

اساس کار شیر آلات اتوماتیک

شیر آب اتوماتیک با استفاده از ارسال و دریافت نور مادون قرمز کار می کند. یعنی کاربر در هنگام استفاده از این نوع شیر تنها باید دست خود را در میدان دید سنسورهای مادون قرمز قرار داده تا شیر، اتوماتیک وار شروع به کار کند یعنی نیاز به هیچ گونه تماسی با این نوع شیر برای وصل و قطع جریان آب نمی باشد. استفاده از این نوع شیر آلات می تواند تا پنجاه درصد در کاهش مصرف آب تأثیر گذار باشد. توجه داشته باشید که در صورت ثابت ماندن یک جسم در میدان دید سنسور های شیر آلات اتوماتیک در مدت زمان مشخص شده، خود به خود جریان آب قطع می شود. فواید استفاده از شیر اب اتوماتیک را در این مقاله بخوانید.

شیر اب اتوماتیک

مهم ترین ویژگی شیر آلات اتوماتیک

 یکی از جدیدترین انواع شیر آلات، شیر آب اتوماتیک می‌باشد که در این شیرها با استفاده از پلاتور، هوا داخل آب می‌شود و آب به صورت حباب بیرون می‌ریزد از این رو استفاده از شیر آلات اتوماتیک یا چشمی موجب صرفه جویی در مصرف آب می‌شود. این نوع شیرها همچنین قابلیت استفاده از برق و باتری به صورت همزمان را داشته که در صورت قطع شدن برق از باتری استفاده می‌کند. با توجه به صرفه جویی در مصرف آب با استفاده از شیر آب اتوماتیک، خرید و فروش این نوع محصول در بازار سنتی و فروشگاه‌های مجازی رونق گرفته است. آب دهی این نوع شیر 12 لیتر در دقیقه بوده و همچنین سنسورهای هوشمند آن قابل برنامه ریزی می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های شیر آب اتوماتیک می‌توان به نمایشگر هشدار اتمام باتری، آبفشان، شلنگ پیسوار و خروجی آب ۸۰ درجه سانتی گراد اشاره کرد. یکی دیگر از ویژگی های مهم شیر آب اتوماتیک بهبود در زمینه مصرف باتری نیز میباشد که با قطع شدن برق نیز از کار نیوفتد. زیبایی سرویس بهداشتی با انواع شیر آب اتوماتیک برای همگان مورد توجه است.

شیر اب چشمی

انواع شیر آلات اتوماتیک

با توجه به ویژگی های شیر آلات اتوماتیک که در بالا به آن اشاره کردیم، در حال حاضر بسیاری از افراد به خرید این شیرها روی آورده و شرکت های تولیدی شیر آلات، انواع مختلف آن را به بازار عرضه کرده اند. از مهم ترین انواع آن عبارت است از:

  • شیر اتوماتیک روشویی: استفاده از این شیر علاوه بر ساختمان های منازل در روشویی های عمومی نیز بسیار کاربرد دارد زیرا همانطور که گفته شده این نوع شیر در کاهش مصرف آب تأثیر بسزایی دارد.
  • شیر اتوماتیک آشپزخانه: همان طور که از اسمش پیداست، این نوع شیر مخصوص ظرف شویی و آشپزخانه می باشد.
  • شیر اتوماتیک سرویس بهداشتی: شیر اتوماتیک یا چشمی سرویس بهداشتی مانند شیر روشویی کاربرد زیادی در توالت های عمومی دارد.

با توجه به زیبایی و کیفیت بالای شیرهای اتوماتیک، افراد زیادی به سمت خرید این محصول گرایش دارند که نکته ی مورد توجه در این خرید این محصول توجه به برند آن می باشد. بهترین روش برای خرید آنلاین شیر آب اتوماتیک را میتوانید در این مطلب مشاهده کنید.

فروش اینترنتی شیر آلات اتوماتیک

خرید و فروش اینترنتی انواع شیر آب اتوماتیک، در حال حاضر بسیار کاربردی و پربازده می باشد. زیرا محصولاتی که از طریق فروشگاه های مجازی و سایت های اینترنتی معتبر و بنام در این زمینه به فروش می رسد، دارای کیفیت بسیار خوبی بوده و بیشتر برندها دارای خدمات پس از فروش می باشند. البته توجه داشته باشید که در هنگام خرید این محصول از سایت اینترنتی، باید به نماد الکترونیک سایت توجه کنید زیرا متقلبان از هر روشی می خواهند سود ببرند. قیمت شیر آب اتوماتیک در سایت های اینترنتی با صرفه می باشد زیرا مهم ترین عامل گرانی یعنی واسطه ها، در این روش عرضه و توزیع کالا از میان برداشته شده و مشتریان می‌توانند به صورت مستقیم محصول مورد نیاز خود را از تولیدکننده خریداری کنند. خرید انواع شیر آب اتوماتیک و الکترونیکی را در این مقاله بخوانید.

شیر آب برقی

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*