بهترین روش برای خرید آنلاین شیر آب اتوماتیک

تاریخ انتشار: 97-07-21 11:07:51 شنبه
نمایش: 503
(0 رای)

با پیشرفت تکنولوژی راهکار های مختلفی برای کمبود آب و این بحران ارائه شده است. یکی از این راه ها شیر آب اتوماتیک می باشد. در این متن به بررسی کارکرد شیر آب اتوماتیک می پردازیم و کاربرد و مزایای استفاده از این وسیله و مصرف بهینه با شیر آب اتوماتیک را بیان می کنیم. در سایت تمیز گستر اندیشان میتوانید مشخصات و قیمت شیر چشمی بلندا را مشاهده کنید.

شیر آب اتوماتیک و تاثیر آن بر بحران آب

حتما بارها شاهد هدر رفتن آب در اثر سهل انگاری برای بستن شیر آب بوده اید. این موضوع و همچنین چکه کردن آب باعث می شود که مقدار زیادی آب در سال به هدر برود. همه می دانیم که یکی از معضلاتی که بشر با آن روبرو است کمبود آب و در نتیجه بحران آب می باشد. به همین جهت داشتن و استفاده از وسیله ای برای صرفه جویی در مصرف آب می تواند بسیار مهم و حیاتی باشد. نصب شیر چشمی را نیز میتوانید از تکنسین های ما بخواهید.

شیر آب اتوماتیک یکی از کاربردی ترین وسایل در این زمینه است که با داشتن چشمی الکتریکی و حسگری که در آن تعبیه شده است تنها در هنگامی باز می شود که دست شما در مقابل آن قرار گیرد و به محض این که دست شما از جلوی آن کنار برود جریان آب قطع می شود. استفاده از شیر آب اتوماتیک سبب شده است تا در حدود 70 درصد بتوانید در مصرف آب صرفه جویی کنید. علاوه بر همه این موارد در برخی از شیرهای آب اتوماتیک با مخلوط کردن مقداری هوا در جریان آب، سبب صرفه جویی بیشتر آب می شود. مکانیزم کارکرد شیر اب اتوماتیک را نیز در این مقاله میتوانید مشاهده کنید.

شیر آب اتوماتیک

 شیر آب اتوماتیک

بنا بر نوع شرکت تولید کننده شیر آب اتوماتیک ویژگی ها و قیمت آن نیز متفاوت می باشد؛ اما بخش هایی از ویژگی های این وسیله در تمام محصولات شرکت های مختلف یکسان است که قصد داریم در این بخش به آنها بپردازیم. باید بدانید که برای کار کردن شیر آب اتوماتیک باید آن را به برق و یا باتری و یا هر دوی آنها وصل نمایید. اگر از شیر آب اتوماتیک که تنها با برق شهر کار می کند استفاده نمایید در صورت قطع شدن برق امکان دسترسی شما به آب نیز نخواهد بود.  شیر آب چشمی و مدل های آن در این مقاله مشاهده میشود.

میزان حساسیت حسگر و سنسور شیر آب اتوماتیک در برندهای مختلف متفاوت می باشد و شما نیز می توانید میزان آن را تغییر دهید و تعیین نمایید. علاوه بر میزان حساسیت حسگر شیر آب اتوماتیک مدت زمان جریان آب نیز پس از دور شدن دست از حسگر متفاوت است. این میزان از حداقل 1 ثانیه و حداکثر 5 ثانیه متغیر است. اندازه فشار آب نیز در برندهای مختلف برای شیر آب اتوماتیک متفاوت می باشد و بنا بر انتخاب شما می توانید یکی از آنها را خریداری نمایید. در برخی از شیرهای آب اتوماتیک که با انرژی باتری کار می کنند قبل از اتمام باتری به شما هشدار می دهند تا نسبت به تعویض باتری اقدام نمایید.  کاربرد استفاده از شیر آلات اتوماتیک چیست ؟ برای دانستن این سوال خواندن این مقاله خالی از لطف نیست.

بهداشت بیشتر با شیر آب اتوماتیک

از دیگر مزایای شیر آب اتوماتیک که می توان به آن اشاره کرد رعایت بهداشت بیشتر با این وسیله است. این میزان رعایت بهداشت به حدی است که استفاده از شیر آب اتوماتیک در مکان های عمومی بسیار پرکاربرد می باشد. وسایلی که عموم مردم در محیط های شلوغ با آن سروکار دارند معمولا سرشار از آلودگی و میکروب می باشند. تماس با این وسایل سبب واگیر بیماری های مختلف و آلودگی می شود؛ اما با شیر آب اتوماتیک دیگر نیازی به تماس دست برای باز و یا بسته کردن شیر آب نمی باشد و همین موضوع باعث می شود تا بهداشت در مکان های عمومی و حتی در خانه ها بهتر رعایت شود. استفاده از شیر آب اتوماتیک در بیمارستان ها، رستوران ها، سرویس های بهداشتی پارک ها و محل های عمومی بسیار مرسوم شده است و از انتقال بیماری و آلودگی تا حد زیادی کاسته است. خرید انواع شیر آب اتوماتیک و الکترونیکی را میتوانید در اینجا مشاهده کنید.

شیر آب چشمی

استفاده آسان از این دستگاه

در استفاده از شیر آب معمولی ممکن است برخی اوقات به مشکل برخورد کنید. به طور مثال در دست شما وسیله ای باشد و نتوانید شیر آب را باز و یا بسته نمایید. شیر آب اتوماتیک به علت استفاده آسان این مشکل را برطرف کرده است و شما می توانید به راحتی با این وسیله کار کنید. راحتی کار با این دستگاه به اندازه ای است که حتی کودکان نیز به سرعت طریقه کار با آن را یاد می گیرند و بدون کمک بزرگترها از آن استفاده می کنند. نصب آسان آن نیز از دیگر مواردی است که سبب محبوبیت آن در بین مردم شده است. با خرید این شیر آب اتوماتیک دیگر نگران زنگ زدن آن در مقابل رطوبت هوا نباشید. این وسیله با عایق بودن در برابر رطوبت و داشتن دوام و استحکام یکی از بهترین گزینه های خرید شما می باشد.

رفع مشکل افت فشار آب

مشکل افت فشار آب یکی از معضلاتی است که معمولا کسانی که در آپارتمان ها و یا برج ها زندگی می کنند با آن درگیر هستند. این مشکل برای کسانی که در طبقات فوقانی سکونت دارند بیشتر وجود دارد و بحران کمبود آب نیز به آن دامن می زند. با استفاده از شیر آب اتوماتیک می توانید بالای 50 درصد این مشکل را برطرف نمایید و از فشار آب متعادلی برخوردار شوید. بنابراین اگر از فشار آب در خانه خود ناراضی هستید حتما از شیر آب اتوماتیک استفاده نمایید.

شیر آب بلندا

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*