مجوز کشوری کسب و کار مجازی

مجوز کشوری کسب و کار مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال

نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال

برترین محصولات

شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما

ارتباط با مدیر فروشگاه

    شماره تلفن پشتیبانی
    09391300474    درگاه های پرداخت آنلاین


آخرین خبرها
تاریخ انتشار: 97-07-24 13:07:11 سه شنبه
(297)

بهترین مرکز فروش میز نقشه کشی

یکی از مرکز فروش میز نقشه کشی سایت تمیز گستران است که بهترین مدل های مورد نیاز خود را به راحتی میتوانید پیدا کنید.میز نقشه کشی یکی از وسایل رسم است و بیشتر در معماری و مهندسی عمران کاربرد دارد که میتوانید در مرکز فروش میز نقشه کشی یافت کنید. در واقع میز نقشه کشی، صفحه مستطیل شکلی می باشد که از انواع چوب های صنعتی ساخته شده است. میزهای نقشه کشی یا میز رسم  یکی از وسایل اساسی برای دانشجویان معماری محسوب می شوند دانشجویان در مرکز فروش میز نقشه کشی یافت کنند . معمولا جنس میز نقشه کشی از چوب های چند لایه یا نوپان می باشد که این گونه محصولات را در مرکز فروش میز نقشه کشی میتوانید خریداری کنید. اطراف نئوپان را با نواری از چوب سخت می پوشانند تا چوب یا نوپان خراب نشود و حرکت خط کش تی بر روی آن به راحتی انجام شود. انواع میز نقشه کشی را در تمیز گستر اندیشان یافت کنید.

میز نقشه کشی چیست

خرید میز نقشه کشی معماری در سایت ما به راحتی انجام میشود.میزهای نقشه کشی صفحه مستطیلی شکل به ابعاد 120*80  سانتی متر یا 80*120 سانتی متر می باشد که از انواع چوب های صنعتی ساخته شده است و در مرکز فروش میز نقشه کشی این نوع محصول مشاهده میشود . معمولاً این تخته با یک شیب مناسب باید قرار بگیرد تا بتوانند به راحتی بر روی آن خط کشی انجام دهند. طراحی و قالب بندی میز نقشه کشی تاشو باید بسیار محکم باشد و معمولا به صورتی ساخته می شود که در برابر به زمین خوردن یا جابه جایی مقاوم باشد که این نوع میز های مقاوم را در مرکز فروش میز نقشه کشی میتوان یافت کرد و با پایه های تاشو ساخته می شود. این مقاومت را به وسیله پروفیلی ضخیم که در پایه ها وجود دارد و همچنین استفاده از پیچ های تنظیم ارتفاع در پایه های میزهای نقشه کشی مهندسی بالاتر می برند. پوشش رنگی که در میز های نقشه کشی استفاده می شود، از نوع الکترواستاتیک کره ای می باشد که هم ضد خش می باشد و هم به صورت رنگ ثابت تهیه می شوند و در یک مرکز فروش میز نقشه کشی حرفه ای این نو میز یافت میشود. پیچ های استفاده شده در پایه میز برای تنظیم ارتفاع میزهای نقشه کشی قرار داده شده است.  قیمت های مختلف میز نقشه کشی حرفه ای را در اینجا بخوانید.

 میز نقشه کشی

ویژگی های میز نقشه کشی

میز نقشه کشی پرتابل و مشخصات آن در اینجا نوشته شده است.یک میز نقشه کشی باید حتما دارای یک گارانتی باشد  که در صورت خرابی بتوانید آن را تعمیر کنید.گارانتی میز خود را از مرکز فروش میز نقشه کشی بخواهید. همچنین باید به صورتی باشد که کاربر میز نقشه کشی بتواند به سهولت از آن استفاده کند و قابلیت تنظیم آسان را داشته باشد. تسلط کاربر میز نقشه کشی اهمیت زیادی دارد این تسلط را در انواع میز های مختلف که در مرکز فروش میز نقشه کشی میباشد و باید میزهای نقشه کشی به گونه ای تنظیم شوند که کاربر به راحتی بتواند بر آن تسلط پیدا کند. همچنین اسکلت بدنی میزهای نقشه کشی باید مقاوم باشد و از رنگ های ثابت در آن استفاده شود تا خدشه بر میز وارد نشود. در یک میز نقشه کشی باید از استاندارد های ارگونومی استفاده شود. آشنایی با میز طراحی و نقشه کشی را در اینجا بخوانید.

 

میز نقشه کشی پایه قایقی

یکی از انواع میزهای نقشه کشی که در مرکز فروش میز نقشه کشی میتوان یافت کرد , میز های نقشه کشی پایه قایقی می باشد. پایه های قایقی در این میز ها با روکش آلومینیوم ساخته می شوند که ضد خط و خش می باشد. همچنین این فلز دارای خاصیت رنگ ثابت می باشد . صفحه رویه میز را از mdf می سازند که یکی از مدل های چوب مقاوم می باشد. مرکز فروش میز نقشه کشی مکانی مناسب برای این نوع میز ها است. یک نوار آلومینیومی برای قرار دادن ابزار نقشه کشی در پایین میزهای نقشه کشی قرار گرفته است. همچنین در این میز نقشه کشی قابلیت تنظیم ارتفاع در کف پایه ها قرار دارد که این نوع میز ها را در مرکز فروش میز نقشه کشی مشاهده میتوانید کنید. یکی از قابلیت های برجسته در این میزهای نقشه کشی توانایی مونتاژ یا دمونتاژ آن می باشد که باعث می شود برای کسانی که کمبود فضا دارند به راحتی میز های کوچکتری را بسازند. اطلاعاتی کامل درباره میز طراحی را در این مقاله به راحتی میتوانید بخوانید.

میز نقشه کشی معماری

انواع سایز های میزهای نقشه کشی

میز های نقشه کشی را در ابعاد مختلفی مانند ابعاد 120*80 که یکی از بزرگ ترین ابعاد یک میز نقشه کشی مهندسی می باشد و بیشتر هم در کار های حرفه ای معماری و مهندسی عمران استفاده می شود، می سازند که در مرکز فروش میز نقشه کشی هست. همچنین میز نقشه کشی دارای سایز 70*100 وجود دارد که نمونه کوچکتر میز نقشه کشی می باشد و همچنین کوچک ترین نمونه میز نقشه کشی در ابعاد 60*90 ساخته شده است. یک مرکز فروش میز نقشه کشی خوب دارای تمامی این نوع محصولات هستند. بزرگ ترین نمونه میز های نقشه کشی ابعاد 150*100 را دارا می باشد که برای پروژه های بزرگ نقشه کشی استفاد می شود.

 

خرید میز نقشه کشی

بهترین راه برای خرید میزهای نقشه کشی، مراجعه به اینترنت و یا مراجعه به مرکز فروش میز نقشه کشی می باشد. می توانید ویژگی های میز نقشه کشی مورد نظر خود را در نظر بگیرید و به سادگی در اینترنت مدل مورد نظر خود را بر اساس ویژگی های مد نظر خود جستجو کنید و بهترین مدل که می تواند نیاز شما را بر طرف کند را در مرکز فروش میز نقشه کشی پیدا کنید و به سهولت آن را تهیه کنید. قبل از خرید میزهای نقشه کشی حتما به ویژگی های یک  میز نقشه کشی خوب  اشراف داشته باشید مثلاً در یک میز چه نوع چوبی استفاده شده است یا اینکه اصلا شما به دنبال خرید میزهای نقشه کشی هستید که از چوب در آن استفاده شده است یا می خواهید میزهای نقشه کشی تهیه کنید که در آن از نوپان استفاده شده است که این نوع میز در یک مرکز فروش میز نقشه کشی خوب یافت میشود. همچنین به نوع نواری که در کناره های میز کشیده شده است توجه کنید و استحکام میز نقشه کشی را در نظر بگیرید. میز نقشه کشی میز کار شما محسوب می شود  و شما می خواهید زمان زیادی را با آن سپری کنید، پس توجه به این نکات برای شما بسیار ضروری است که این نوع نکات را از مرکز فروش میز نقشه کشی بخواهید. بهتر است میز نقشه کشی که تهیه می کنید به نوع جوش هایی که در پایه میز انجام شده است، دقت کنید. بهتر است نوع این جوش ها از جنس آرگون باشد تا مقاومت بالایی داشته باشد. با خرید اینترنتی به راحتی می توانید مدل مورد نظر خود را بر اساس رنگ یا نوع پایه ها یا ابعاد مورد نظر خود سفارش دهید و در سریع ترین زمان بدون اتلاف وقت آن را تهیه کنید. در پایان یک میز نقشه کشی خوب را از مرکز فروش میز نقشه کشی میتوانید درخواست کنید.

میز معماری مهندسی

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*