آشنایی با مشخصات و قیمت میز نور معماری

تاریخ انتشار: 97-07-28 15:07:02 شنبه
نمایش: 1559
(1 رای)

اگر دانشجوی رشته های نقشه کشی، طراحی و یا طراحی صنعتی باشید، یا اینکه در بین اقوام خود کسی را داشته باشید که در این زمینه ها فعالیت دارد حتما میز نور طراحی دیده اید. میز نور یکی از ابزار مهم و کاربردی در زمینه طراحی است که از آن برای کشیدن و یا دیدن جزئیات استفاده می شود. در ادامه قصد داریم درباره میز نور، کاربردهای میز نور، ویژگی های میز نور استاندارد و دیگر موارد آن صحبت کنیم. قیمت میز نور معماری و مشخصات آن را در سایت ما میتوانید مشاهده کنید. سایت تمیز گستر اندیشان یکی از مرکز فروش میز نور است که با مدل های مختلف و با کیفیت آماذه ارائه خدمات به شما میباشد.

میز نور طراحی چیست؟

اول از این شروع کنیم که میز نور چیست؟ و قیمت میز نور معماری در چه حدود میباشد؟ میز نور یکی از ابزارآلات مهم برای طراحان و مهندسین طراح است که از آن برای طراحی و مشاهده کردن جزئیات یک طرح استفاده می کنند. یک میز نور طراحی، میزی تجهیز شده با  ال ای دی های فلورسنت است که در زیر میز کار گذاشته شده اند که قیمت میز نور معماری را این نوع اپشن ها تعیین میکنند و روی میز به جای چوب یا فلز از یک صفحه مات استفاده شده است. نور تابیده شده به صفحه مات به طراح کمک می کند تا جزئیات کاغذی که روی میز نور پهن شده است را بهتر ببیند. از میزهای نور در شرکت های مهندسی و دانشگاه ها استفاده می شود. همچنین بسیاری از طراحان برای خود میز نور اختصاصی دارند.مشخصات و قیمت میز نور معماری را نیز در سایت تمیز گستر اندیشان میتوان دید.  میز نور نقاشی و انواع آن در اینجا بخوانید.

میز نور

 یک میز نور طراحی استاندارد چگونه است؟

یک میز نور استاندارد باید ویژگی های به خصوصی داشته باشد که قیمت میز نور معماری از این نوع خصوصیات ها میباشد. به عنوان مثال در یک نمونه استاندارد باید از نورهای فلورسنت استفاده شود که در قیمت میز نور معماری تاثیراتی میگذارد. لامپ‌ های فلورسنت از نیرومندترین سیستم های نوردهی دنیا است و به همین خاطر استفاده از آنها می تواند به طراح بسیار کمک کند. همچنین یک میز نور باید به شکل صحیحی روی زمین مستقر شود. پایه های میز نباید لغزان باشد و یا لق بخورد که مدل های مختلف پایه و لامپ میز نور یکی از مواردی برای تعیین قیمت میز نور معماری میباشد. پایه های یک میز استاندارد با استفاده از یک رابط به هم متصل می شود که جلوی لغزیدن آن را می گیرد. نکته دیگری که از اهمیت بالایی برخوردار است سطح میز نور است. طراحی سطح میز باید کاملا ضد خش باشد. این نکته کاربرد فراوانی برای طرح دارد. همچنین سطح میز باید به اندازه کافی مات باشد که نور لامپ های به کار رفته در میز چشم های طراح را آزار ندهد. به جز مواردی که گفته شد باید پایه های میز نور طراحی قابلیت تنظیم ارتفاع و شیب را دارا باشد. مشخص است که در برخی از مواقع طراح نیاز دارد در سطوح ناهموار از میز استفاده کند. در این صورت تنظیم ارتفاع و شیب سطح میز می تواند کاربرد بالایی داشته باشد.هر آنچه لازم است درباره ی خرید میز طراحی بدانیم را در این مقاله بخوانید.

 

ویژگی های مهم میز نور طراحی

برخی ویژگی های دیگر نیز هست که اگر یک میز نور طراحی آنها را دارا باشد که تاثیر گزار در قیمت میز نور معماری است , می تواند کمک شایانی به طراح بکند. به عنوان مثال جنس میز نور، طراحی میز نور باید به شکلی باشد که وزن آن تا حد امکان کم باشد. قابلیت حمل کردن میز نور جزء آپشن های اضافی قیمت میز نور معماری  است که در برخی از مواقع ممکن است به آن نیاز پیدا کنید. پیچ های تنظیم شیب نیز جزء ویژگی های مهم و اضافی برخی از میزهای نور طراحی است, قیمت میز نور معماری از این نوع گزینه ها نشعت میگیرد. این ویژگی به طراح کمک می کند که دچار گردن درد نشود. جنس شیشه سطح میز نیز بهتر است از نوع نشکن و مات باشد. همچنین لازم است جنس آن ضدخش باشد که در مواقع جابجایی آسیب نبیند.این نوع جنس بدنه در قیمت میز نور معماری موثر است.  اطلاعاتی کامل درباره میز طراحی در این مطلب قابل مشاهده است.  مدل های مختلف میز نور پرتابل برای کسانی که دنبال این محصول هستنند بسیار مفید است.

 میز طراحی

خرید میز نور طراحی خوب

میز نور طراحی جزء وسایل گران قیمت طراحی است. دلیل قیمت بالای آن نیز، تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته ای است که برای طراحی آن استفاده شده و باعث بالارفتن قیمت میز نور معماری شده است. به همین خاطر بسیاری از دانشجوها توانایی خرید یک میز نور طراحی را ندارند با کمترین قیمت میز نور معماری میتوانند آشنا شوند. یا در برخی مواقع شرکت ها به جای خرید یک میز نور اقدام به ساخت میز نور طراحی می کنند. ساخت میز می تواند بخشی از هزینه های آن را کاهش دهد تا قیمت میز نور معماری شما کاهش یابد، ولی اغلب نمی تواند کیفیت لازم را حفظ کند. و این نقطه ضعف بزرگ میزهای نوری ساخته شده است. نکته دیگر اینکه میزهای نور طراحی استاندارد ماندگاری بالایی دارند و به ندرت آسیبی به آنها وارد می شود. کیفیت بالای میزهای نوری استاندارد، ماندگاری بالا و ضمانت نامه ای که همراه آن خواهد بود عاملی است که برای تصمیم گیری بین خرید یک میز نور و یا ساخت یک میز نور باید توجه بیشتری به آن داشت. به هر حال میز نور ابزاری است که یک طراح ساعت زیادی از آن استفاده می کند و این طبیعی است که بخواهد این وسیله کیفیت بالایی داشته باشد و زود خراب نشود و هزینه اضافی برای قیمت میز نور معماری خود ندهید.

 

چگونه یک میز نور طراحی بخریم؟

اگر قصد دارید برای خودتان و یا شرکت اقدام به خرید میز نور کنید، بهتر است پیش از هر چیزی با یک فرد مطلع مشورت کنید و قیمت میز نور معماری را مشاهده کنید. استفاده از مشورت دیگران می تواند بسیار کاربردی باشد. به هر ترتیب قصد دارید پول زیادی را برای خرید آن بپردازید تا هزینه و قیمت میز نور معماری کمتر شود. پس بهتر است اطلاعات لازم را از قبل کسب کرده باشید. برای خرید میز نور می توانید مستقیما به بازار مراجعه کنید و میزهای نوری متفاوت را بسنجید و پس از آن میز مورد نیاز خود را خریداری کنید. و یا اینکه می توانید از راه بهتری سود برده و با استفاده از اینترنت میز مورد نیاز خود را انتخاب کنید و قیمت میز نور معماری خود را در آنجا مشاهده کنید. مطمئن باشید بهره بردن از این روش چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ مالی به نفع شما خواهد بود. ضمن اینکه در این روش می توانید قیمت ها و قابلیت های متفاوت میزهای نوری را با یکدیگر مقایسه کنید.

 

 میز نور پرتابل

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*