قیمت اسکرابر و آشنایی با آن

تاریخ انتشار: 97-09-10 13:09:44 شنبه
نمایش: 473
(0 رای)

اسکرابر یک وسیله پیشرفته نظافتی می باشد که معادل فارسی آن کفشو می باشد. قیمت اسکرابر با در نظر گرفتن نوع آن تعیین می شود. امروزه شرکت ها از روش ها و ابزار های مدرن در زمینه ی پاکی و نظافت استفاده می کنند. در این مقاله ما با دستگاه اسکرابر آشنا خواهیم شد و در مورد قیمت اسکرابر بحث کرده و اطلاعاتی را ارائه می کنیم. برای خرید انواع مختلف و مدل های کارآمد دستگاه کف ساب خانگی به سایت ما مراجعه فرمایید.

اسکرابر چیست ؟

اسکرابر یا  معادل آن زمین شوی جزو وسایل و تجهیزات نظافت صنعتی و مدرن به شمار می رود. اساس ساخت این وسیله در راستای آسان نمودن امور نظافتی می باشد. از این وسیله در جهت نظافت کف محیط استفاده می شود که به همین دلیل به آن کفشوی نیز گفته می شود.  قیمت اسکرابر با توجه به نوع اسکرابر و امکاناتی که دارد و عواملی که ذکر خواهیم کرد، تعیین می شود. این وسیله توانایی شستشو و خشک کردن کف سطوح را به طور همزمان دارد. در ادامه برای دانستن اسکرابر چیست؟ این مقاله را مطالعه کنید.

اسکرابر

انواع اسکرابر

اسکرابر ها بر اساس مشخصاتی که دارند از جهات:

 • نحوه ی هدایت: اسکرابر دستی یا سرنشین دار
 • منبع تغذیه: اسکرابر کابلی یا اسکرابر باطری دار
 • ظرفیت خازن: از 10 لیتر تا 100 لیتر
 • محدوده ی شستشو: از 30 سانتی متر تا 50 سانتی متر
 • تعداد و نوع برس بکار رفته در اسکرابر

در مدل های گوناگونی ارائه می شوند. توجه به ویژگی های محیط و فضاهایی که میخواهیم از اسکرابر استفاده کنیم، با درنظر گرفتن این نکته که امروزه در محیط های گوناگون از جمله محیط های صنعتی، مترو ها، پاساژ ها، اماکن مذهبی و فروشگاه ها و فروش از اسکرابر استفاده می شود، در انتخاب نوع اسکرابر و صرف هزینه ای مناسب با قیمت اسکرابر سازگار با محیط، به ما کمک می کند.

همچنین می توان اسکرابر ها با توجه به ویژگی های زیر نیز دسته بندی کرد:

 • وجود یا عدم وجود موتور حرکتی برای حرکت خودکار در اسکرابر
 • برای امکانی که حساسیت بالاتری نظافت برای محیط دارند، دارا بودن سیستم ضد باکتری برای اسکرابر اهمیت دارد.
 • سطح صدا که اسکرابر ها بر این اساس به دو مدل استاندارد و silent تقسیم شده اند.

اسکرابر های دستی که قیمت اسکرابر در این مدل کمتر از مدل های دیگر است، اسکرابر صنعتی که بیشترین قیمت اسکرابر را دارند، اسکرابر سرنشین دار یا ماشینی، اسکرابر بدون سرنشین، اسکرابر شارژی، اسکرابر کابلی، اسکرابر باطری دار و اسکرابر سیمی. برای دانستن  قیمت اسکرابر و انواع کفشور این مقاله را مطالعه کنید.

دستگاه اسکرابر

مزایای استفاده از اسکرابر

امروزه کاربرد این دستگاه در محیط های تجاری و صنعتی قابل چشم پوشی نیست. این دستگاه ها با توجه به مزیت هایی که دارند، توانسته اند خود را به عنوان یکی از وسایل ضروری در حوزه نظافت مطرح کنند. از مزایای این دستگاه می توان به افزایش سرعت عملیات نظافت، کاهش هزینه های نظافتی، افزایش سطح بهداشت و ایمنی محیط از عوامل ناپاک، کاهش صدمات وارده، کاهش هزینه ها با کم کردن نیروی انسانی و یا مدت زمان انجام کار، افزایش طولانی تر شدن عمر کفپوش ها با توجه به نحوه نظافت این دستگاه و جلوگیری از ترمیم یا تعویض آنها، جلوگیری از هدر رفتن آب و مواد شوینده اشاره کرد.

اسکرابر های دستی که قیمت اسکرابر این مدل به نسبت سایر مدل ها کمتر است، فضای کمتری اشغال می کنند و حمل نقل آسانتری دارند. اسکرابر های سرنشین دار یا ماشینی که معمولا قیمت اسکرابر بیشتری دارند، برای اماکنی که وسیع است بکار می روند تا فردی که وظیفه تمیز کردن محیط را دارد، دچار خستگی کمتری شود.

قیمت اسکرابر

اگر بخواهیم یک بازه برای قیمت اسکرابر ها در نظر بگیریم، با در نظر داشتن ویژگی ها، امکانات و انواع اسکرابر ها می توان گفت قیمت اسکرابر ها از حدود 2.300.000 تومان شروع شده و با توجه به قیمت اسکرابر های صنعتی که تا 500.000.000  تومان نیز به فروش می رسند، افزایش می یابد.

تصویر شماره 4

عوامل تاثیر گذار در قیمت اسکرابر

قیمت اسکرابر های تولید داخل به نسبت کمتر از اسکرابر هایی است که از خارج وارد می شود. اسکرابر ها نیز از جمله تجهیزاتی هستند که از خارج وارد می شوند پس فاکتور قیمت ارز، نقش مهمی در تعیین قیمت برای فروش اسکرابر و قطعات آن دارد.

از عوامل دیگر تاثیر گذار در قیمت اسکرابر می توان به:

 • نوع طراحی دستگاه
 • سهولت در نظافت محیط توسط دستگاه
 • کشور سازنده و برند: ساخت در کشور مبدا یا مونتاژ قطعات آن در کشور دیگر.

از مشهورترین برندهای اروپایی این وسیله می توان به برند comac که ساخت کشور ایتالیا می باشد، اشاره کرد.

 • نوع سیستم منبع تغذیه: کابلی یا باطری دار
 • کیفیت طراحی قطعات و نوع آنها
 • نوع هدایت: دستی یا ماشینی

اشاره کرد.

قیمت اسکرابر

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*