معرفی و توضیح در مورد دستگاه واکس کفش

تاریخ انتشار: 97-10-11 12:10:44 سه شنبه
نمایش: 747
(0 رای)

دستگاه واکس کفش با داشتن کاربردی آسان در کوتاهترین زمان برق و تمیزی بی نظیری را به کفش های شما خواهد داد. قیمت این محصول بسیار مناسب است. اگر می خواهید همیشه کفش های تمیز و براقی داشته باشید می توانید دستگاه واکس کفش  را خریداری کنید و از کاربرد و استفاده از  آن بهره مند شوید. برای خرید دستگاه واکس کفش میتوانید به تمیز گستر اندیشان مراجعه کنید.

دستگاه واکس کفش

دستگاه واکس زن برقی یک ایده ی بی نظیر برای خانم ها و آقایان می باشد اگر شما نیز می خواهید هر روز با کفش های آراسته به محل کار خود بروید و یا در مهمانی ها کفش های تمیز داشته باشید و بدون اینکه خود را درگیر مشکلات واکس کردن کفش هایتان کنید می توانید دستگاه واکس کفش اتوماتیک را امتحان کنید. این دستگاه با داشتن کاربردی راحت می تواند در کوتاهترین زمان کفش های ما را تمیز کند. امروزه می توانید در بسیاری از اداره ها و منازل انواع این دستگاه را مشاهده کنید. همیشه پیشرفت علم و تکنولوژی به سمتی بوده است که زندگی برای انسان راحت تر و آسان تر شود دستگاه واکس کفش اتوماتیک نیز با داشتن کاربرد آسان گزینه ی خوبی برای شما به شمار می آید. بدنه ی این دستگاه از جنس فلز بوده و معمولا به ابعاد 25 کیلومتر و اندازه های 40 *50*90 در بازار به فروش می رسد.  نکات مهم قبل از خرید دستگاه واکس کفش در اینجا گفته شده است.

تمام مراحل مربوط به واکس زدن کفش را در کوتاهترین زمان و به صورت اتوماتیک انجام می دهد. البته به جز عمل واکس زنی، قابلیت پولیش کفش را نیز دارد و تمامی مراحل به ترتیب صورت می گیرد. چراغ های موجود بر روی فرچه ها می تواند ترتیب مراحل را مشخص  کند . قدرت موتور این دستگاه 150 می باشد و همچنین با داشتن سیستم هوشمند بعد از انجام مراحل ، دستگاه به طور خودکار متوقف می شود؛  همین حالا با خرید یک نمونه از این محصول می توانید به کاربرد پرمصرف آن پی ببرید و همیشه کفش های تمیز و واکس شده در همه ی مجالس و جلسه ها داشته باشید.

دستگاه واکس کفش

 ویژگی دستگاه واکس کفش

از ویژگی های مهم دستگاه واکس کفش می توان به داشتن فرچه ی مختلف برای کاربردهای متفاوت بر روی آن اشاره کرد و همچنین مایع مخصوصی در داخل آن به کار می رود. انواع مدل های مختلف این محصول در بازار موجود است که هر کدام دارای ویژگی و سایز مشخصی هستند هنگام خرید دستگاه واکس کفش حتما از سالم بودن آن مطمئن باشید، محصولات بی کیفیت این دستگاه طول عمر کمتری دارند و همچنین به طور کامل عمل واکس زنی را انجام نمی دهند؛ و از دردسرهای مداوم آن ها می توان به خراب شدن مداوم آن ها اشاره کرد که بایستی هزینه های گزافی را نیز برای تعمیر آن ها بپردازید ولی اگر در ابتدا محصولی  با کیفیت را خریداری کنید تا مدت ها ، نهایت رضایت را از استفاده آن خواهید داشت.

انواع دستگاه واکس کفش

 انواع مختلفی از دستگاه واکس کفش در بازار موجود است که در این جا دستگاه واکس کفش خانگی و اداری را برای شما معرفی می کنیم. هر کدام از این دستگاه ها دارای سایزهای مختلفی است که شما می توانید با توجه به نیاز مورد نظر آن ها را خریداری کنید. داشتن کفش های تمیز همیشه نشان دهنده ی با نظم بودن شما است.

دستگاه واکس کفش خانگی

 دستگاه واکس کفش خانگی برای مصرف خانگی ساخته شده است. فرزندانتان نیز به راحتی می توانند از این دستگاه در منزل استفاده کنند. دستگاه واکس زن خانگی دارای مخازن گوناگون برای کفش های مشکی و قهوه ای  است . شما می توانید با دستگاه واکس زن خانگی بدون هیچ گونه دردسر  در کوتاهترین زمان  کفش های خود را براق  کنید .نحوه ی استفاده از آن نیازمند تخصص نیست کافی است بعد از ریختن مایع در مخزن مربوطه ، آن را به پریز بزنید و به ترتیب روشن شدن چراغ های تعبیه شده بر روی دستگاه مراحل واکس زنی و براق کردن کفش هایتان را دنبال کنید .

دستگاه واکس زن برقی

دستگاه واکس کفش اداری

دستگاه واکس کفش نسبت به دستگاه واکس کفش خانگی معمولا در سایزهای بزرگ به فروش می رسد؛ و همچنین جنس فلز و فرچه های به کار رفته در آن نیز می تواند مقاوم تر باشد که به دنبال آن قیمت محصول بیشتر خواهد بود البته دلیل این امر این است که معمولا در اداره ها و شرکت ها افراد زیادی از این دستگاه در طول روز استفاده می کنند و به همین دلیل دستگاه باید مقاومت لازم را داشته باشد. دستگاه واکس زنی اداری دارای 4 فرچه بود که یکی از این فرچه ابتدا عمل خاک گیری را  و دیگری به محض اتمام آن ، عمل واکس زنی را انجام می دهد. در قسمت بالایی دستگاه چراغ هایی تعبیه شده است  که راهنمای کاربر بوده و بعد کامل شدن هر مرحله به محض چشمک زدن  هر یک از چراغ ها می توانید به مرحله ی بعدی بروید .

قیمت دستگاه واکس کفش

 قیمت دستگاه واکس کفش با توجه به نوع آن و همچنین اندازه ی  آن متغیر است. شما می توانید قبل از خرید انواع مختلف قیمت های این محصول را مشاهده کنید و سپس با توجه به بودجه ی خود یکی از آن ها را خریداری کنید. البته لازم به ذکر است که مایع مخصوص آن نیز باید به صورت ماهانه و یا هر چند وقت خریداری شود در خرید مایع آن نیز از هر گونه مایع های موجود در بازار استفاده نکنید چون ممکن است با انباشته شدن و رسوب در داخل دستگاه از کارایی آن بکاهد و یا حتی می تواند سبب از کار افتادن آن نیز شود. در تمیز کردن خود دستگاه نیز احتیاط لازم را به کار ببرید زیرا به دلیل اتوماتیک بودن آن هر گونه اقدام نادرست و یا ضربه ی تصادفی می تواند اختلالاتی را  در کاربرد آن به وجود آورد. توجه کنید که طریقه ی استفاده از دستگاه واکس کفش  بسیار آسان است؛ و در صورت داشتن هر گونه مشکل می توانید به دفترچه راهنمای موجود مراجعه کنید.

دستگاه واکس زن برقی ارزان

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*